2737
2734
عنوان

سفر در کرونا

| مشاهده متن کامل بحث + 603 بازدید | 30 پست
حوصله داری بری  الان باید هرجا میزی همش استریل کنی بشوری بسابی اخرشم نچسبه بهت  ولش کن ف ...

آخه واقعا داغون شدیم از لحاظ روحی

اما آدم وسواسی هم هستم 

میترسم برم بخاطر همین مسائل کوفتم بشه

واااااای منم امروز بعد هفت ماه بچمو گذاشتم تو کالسکه بردمش بیرون دیدم هیچ کس ماسک نداره زود برگشتم خ ...

اخر هفته ها برید کوه یا طبیعتی ک خلوته 

خونه باهاش بازی کن 

اگر ماشین دارین شبا ببرش دور بزنه 

ببرش پشت بوم باهم گل تو گلدون بکارین 

برقصان زندگی را به ساز خودت🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه واقعا داغون شدیم از لحاظ روحی اما آدم وسواسی هم هستم  میترسم برم بخاطر همین مسائل کوفتم ب ...

اره همینو میگم من حتی خریدم نمیرم یکی دوبار رفتم دیدم به استرس و تمیزکاری و اینای بعدش نمیصرفه دیگه خریدم.نمیرم

حالا دیگه شرایط اینه مجبوریم تحمل کنیم 

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
2731
آخه واقعا داغون شدیم از لحاظ روحی اما آدم وسواسی هم هستم  میترسم برم بخاطر همین مسائل کوفتم ب ...

فیلم بگیر ببین

خواهرم برا بچش تو خونه هرچندروز یه بار چادر میزنه بچش عادت کرده کیف میکنه😂😂😂به بچه دارا توصیه میکنم😅

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
اخر هفته ها برید کوه یا طبیعتی ک خلوته  خونه باهاش بازی کن  اگر ماشین دارین شبا ببرش دور ...

والا شوهرم که اخر هفته ها هم سر کاره زبون بسته بس که تو خونه مونده از حیوونا از درخت از همه چیز میترسه تو خونه انواع بازی هارو باهاش می کنم شبا هم که شوهرم خونه هست گاهی میبریمش بیرون ولی خوب خیلی حوصله ش سر میره خودمم واقعا دارم اذیت میشم

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷
والا شوهرم که اخر هفته ها هم سر کاره زبون بسته بس که تو خونه مونده از حیوونا از درخت از همه چیز میتر ...

میدونم گلم اما کرونا خیلی سخته.. ما تجربشو داشتیم 

حتی افسردگی بهتر از کروناعه چون درمان میشه

2738
میدونم گلم اما کرونا خیلی سخته.. ما تجربشو داشتیم  حتی افسردگی بهتر از کروناعه چون درمان میشه

راست میگی نظر منم همینه خدا کنه زودتر واکسن بیاد اطرافیان شوهر من که اصلا رعایت نمی کنن خیلی نگرانم

میدونم گلم اما کرونا خیلی سخته.. ما تجربشو داشتیم  حتی افسردگی بهتر از کروناعه چون درمان میشه

دیروز تو پیج دکتر ظریفی دیدم یکی نوشته پنج ماهه زایمان کردم به خاطر کرونا بیرون نمیرم دکتر جواب داده بودن وضعیت خودتو بچه ت خطرناکه گفتم اون که بچه پنج ماهه هست می گه خونه نشینی براش خطرناکه دختر من که ۲۰ ماهشه بردمش بیرون پشیمون شدم برگشتم

دیروز تو پیج دکتر ظریفی دیدم یکی نوشته پنج ماهه زایمان کردم به خاطر کرونا بیرون نمیرم دکتر جواب داده ...

خیلی از دکترا اطلاعات کافی ندارن 

دکتر ب ما گفته بود تا 3 ماه مبتلا نمیشیم اما یه دکتر دگ گفته بود من بیمار داشتم ک 2 هفته بعد مجدد مبتلا شده

ایشالا یاخود ویروس از بین بره یا واکسنش سریع بیاد امروز ایران یه توافق امضا کرده برا خرید واکسن

با کدوم کشور؟

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
خیلی از دکترا اطلاعات کافی ندارن  دکتر ب ما گفته بود تا 3 ماه مبتلا نمیشیم اما یه دکتر دگ گفته ...

😭😭😭😭

2706