2737
2734
عزیزم اینجوری نگو خب شاید میوه و غذا نداشته  شیرینی هم شاید یادش رفته بنده خدا بعدشم زشته شما ...

دنبال خوردن نیستم

بحث احترامه خودش باید شیرینی تدارک میدید

وقتی برمیداره میذاره تو یخچال حواسش ب چی نبوده؟؟؟؟

چاییو گذاشت شیرینی و برد تو یخچال خانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه نفر میگفت هروقت دلمون شیرینی میخواد میخریم میبریم خونه کسی میخوریم با ۱تیر دو نشون 😣

وا. اینا دیگه کی هستن

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728
دنبال خوردن نیستم بحث احترامه خودش باید شیرینی تدارک میدید وقتی برمیداره میذاره تو یخچال حواسش ب چ ...

وا تو چقدر عجیبی😶

چه احترامی.مگه هرکی برات شیرنی بیاره یعنی احترام گذاشته بهت🤯  کار تو خیلی زشته که به خاطر شیرنی داری جون میدی😵😵😵😵

به درجه ای از انحراف رسیدم که اگه یه درجه دیگه بچرخم به راه راست هدایت میشم😶😜😎اگه تو خوشگلی و شیطان پرست🤘من شیطانم و خوشگل پرست✌
دنبال خوردن نیستم بحث احترامه خودش باید شیرینی تدارک میدید وقتی برمیداره میذاره تو یخچال حواسش ب چ ...

الان مثلا خیلی اتفاق مهمی افتاده که بخاطرش ناراحتی 

خب اصلا دوست نداشته شیرینی بیاره دلش میخواسته همون چایی و قند بیاره مهم احترام و نوع رفتارش هست که خوب باشه یا نه 

نه اینکه چجوری پذیرایی میکنه

خشک و خالی هم که نفرسادت بیرون حداقل چایی داد بعضیا همینم نمیدن😑😑😑

2738
میخواستی شیرنی که بردی رو حتما برای خودت بیاره؟ افکارت باعث میشه بی ارزش بشی نه رفتار اونا خیلیا هدی ...

منم منظورم احترامه 

وقتی مهمون داری سعی میکنی از خرج خودت جلوشو پر کنی

ن اینکه دیوارو نگاه کنه برا پذیرایی حالا ما خودمون شیرینیم بردیم دیگ برا اون ک خرجی نداشت

وای یعنی چی باید شیرینی تدارک میدیدخانم وزیر؟ بیچاره جاریت که تو جاریشی

انگار کیه که هرجا بره باید براش شیرنی تدارک بدن😑والا ما تو هیچکدوم مهمونیامون شیرنی نمیدیم.چقدر بعضی ها پروو و عجیبن واقعا🙄

به درجه ای از انحراف رسیدم که اگه یه درجه دیگه بچرخم به راه راست هدایت میشم😶😜😎اگه تو خوشگلی و شیطان پرست🤘من شیطانم و خوشگل پرست✌

چرا شیرینی بردین؟

ای جاری بد استارتر میخواستی بگیری بزنیش محکم

🌺☝️دونه صلوات برای کارمون درست شه مهمونم کن خدا عوضشو بهت بده🌺خدایا برام معجزه کن بهت ایمان دارم چون معجزه تو دیدم🌺خدایا توکلم وامیدم به توست🌺کاربر جدید نیستم فحش دادم نی نی یار ۳منوترکوند🤪😢😢😢
واقعا داره جون میده.گشنه مرده ست

چقدر زشته کارش واقعا😐اگه جایه جاریش بودم و میفهمیدم میرفتم شیرینی رو میکوبوندم تو صورتش😑

شوهر منم عاشق چایی با قند😁اگر هزاران مدل شکلات و شیرینی باشه ولی باید قند چایی بخوره

منم برای خوردن ک نمیگم یا علاقم به شیرینی 

اینکه یکیو دعوت میکنی باید پذیراییم بکنی از چیزایی که موجوده حداقل هرکس به اندازه چیزی ک داره اینم ک داشت ولی نذاشت برامون

2706