2733
2734
عنوان

خونه از اول سال تا الان تو اصفهان سه برابر شده

| مشاهده متن کامل بحث + 955 بازدید | 125 پست
عقده ای شدم بلانسبتت همش حسرت دارم فکر میکنم الکی دارم تلاش میکنم

دقیقا منم . تازه من نامزدم ینی اول زندگیمونه هیج انگیزه ای نمونده برام بخدا 

نمیدونه خونه رو بچسبم یا جهازو یا بقیه چیزارو

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا منم . تازه من نامزدم ینی اول زندگیمونه هیج انگیزه ای نمونده برام بخدا  نمیدونه خونه رو ب ...

خب شما الان باید به جهاز فکر کنی و اونا رو سریع بخری چون کالاهای برقی هم داره خیلی گرون میشه

ایمان میاورم به دوستی و صداقت قاصدک سالهاست که صدایم را شنیدنگاهم را خواند غصه هایم را گریست خوشی هایم را خندید وهمه شان را رساند به دوردست های خاکستری!                       وتو امروز هرچه قاصدک دیدی جز پیام دلتنگی های من چیزی از او نخواهی شنید 
منم کرمانم همینجوره...هرروز میرم دیوار و خونه هارو میبینم و آه میکشم...الان با ۳۰۰ تومن اینجا آپارتم ...

با ۳۰۰خونه میدن حتی متراژ کمتر؟

ایمان میاورم به دوستی و صداقت قاصدک سالهاست که صدایم را شنیدنگاهم را خواند غصه هایم را گریست خوشی هایم را خندید وهمه شان را رساند به دوردست های خاکستری!                       وتو امروز هرچه قاصدک دیدی جز پیام دلتنگی های من چیزی از او نخواهی شنید 
2731
خب شما الان باید به جهاز فکر کنی و اونا رو سریع بخری چون کالاهای برقی هم داره خیلی گرون میشه

اتو و همه کاره رو سفارش دادم دیروز‌

ولی مگ یکی دوتان 😔

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)
اصلا خونه این قیمت پیدا نمیشه....متراژ کم اونم پرت ترین جای کرمان الان هیچی نباشه ۵۰۰ هست

😔

2738
اتو و همه کاره رو سفارش دادم دیروز‌ ولی مگ یکی دوتان 😔

جوونا تحت فشارن خیلی سمت هیچی نمیشه رفت از گرووونی

مجلسیهای غیور هم واکسن انفولانزا ۱۵۰۰ تا وارد کردن اول خودشون زدن انگگار نه انگار ملت پیر مریض واجب ترن تا اونا

خدایا خودت اونایی که خون ملت میمکن لعنت کن🌹

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
نمیدونم وضع کی بهتر میشه

بخدا هیچ وقتتتتت دلار شده ۲۸/۵۰۰

بازم بالاتر میره   همه چی داره گرووون میشه مسکن که قیمتاش نجومیه ..  کاااااش یه اتفاق خوب می افتاد دلمون گرم شه به زندگی

2706