2733
2734
عنوان

وسایلام جا به جا میشن ترسوها نیان

| مشاهده متن کامل بحث + 3295 بازدید | 206 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید یه سوال🤔🤔🤔اجنه پازل هم بازی میکنن؟🤔🤔🤔 آخه الان باپسرم داشتیم بازی میکردیم پازلو چیدیم ک ...

منچ و مارپله هم بازی میکنن  کجای کاری  

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2731
نمیدونم عزیزم.ممکنخ واقعا بوده باشه یا اینکه یکی میدونسته اینارو و مردم آزاری میکرده باعلمش🤦🏻‍♀️

اصلا اذیتم نمی‌کرد 

پارسال هم یکی بهم گفت همزاد داری ولی اصلا قصد اذیتت رو نداره

تو فردایی ،همانی که باید بخاطرش زنده بمانم!
2738
وای نگو من وحشت زدم از این چیزا ینی واقعی ان😫

یه چیزی بگم همچون خزان برگریزون کنی؟😎

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑
بله درسته

چکار باید میکردم یا اصلا چکار باید بکنم چه کنم بچه هام هاله شون قوی بشه آخه میگفت دست مادره

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
اصلا اذیتم نمی‌کرد  پارسال هم یکی بهم گفت همزاد داری ولی اصلا قصد اذیتت رو نداره

اقا ی دعانویسه تو تلگرام بود، یبار بهم میگفت همزاد داری ، یبار میگفت جن عاشق داری، یبار میگفت غسل چهل انجام ندادی، برا همه اینام کلی پول میخواست ک برام حلش کنه😂 من فک میکردم بخاطر پول دروغ میگه، بنظرا واقعیت داره؟

2706