2733
2734
عنوان

وسایلام جا به جا میشن ترسوها نیان

| مشاهده متن کامل بحث + 3295 بازدید | 206 پست
ببخشید یه سوال🤔🤔🤔اجنه پازل هم بازی میکنن؟🤔🤔🤔 آخه الان باپسرم داشتیم بازی میکردیم پازلو چیدیم ک ...

وای نگو من وحشت زدم از این چیزا ینی واقعی ان😫

لطفا برای خونه دار شدن مادرم ی صلوات بفرستین
جن ها دو دسته کافر و مسلمان هستند و پری ها یچیزی بین جن و مری قوی و زیبا با این توانایی که خودشونو ...

من قبلنا یه دختری بود بهم زنگ میزد وقت و بی وقت ازین حرفا میزد بهم خودشو بهم نشون نمیداد ولی حرفاش خیلی واسم مبهم بود به هیچ کس نمیگفتم مرتب وادارم میکرد نماز بخونم حتی نماز صبح بیدارم میکرد

بهم می‌گفت به هر شکلی بخاد درمیاد بعضی وقتا زنگ میزدم صداش عوض میشد هیچ وقت نیمد تا ببینمش می‌گفت محدودیت دارم تا اینکه سیم کارتم رو شکوندم و کلا ترسیدم و اصلا پیگیرش نشدم

چی بوده ب نظرت؟

سرکاری بوده یا چیزی؟

تو فردایی ،همانی که باید بخاطرش زنده بمانم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چیزاییکه دارم توضیح میدمو از یه جن مسلمان مهربون که بهش میگیم عمو یادگرفتم عزیزم بصبر میگم 

یعنی باهاش ارتباط گرفتی؟ دیدیش چه شکلیه چطور ارتباط گرفتی باهاش، نمی‌ترسید تعریف میکنی؟ 

🌹🌹پولدارترینم🌹🌹 یعنی میشم😀
جن ها دو دسته کافر و مسلمان هستند و پری ها یچیزی بین جن و مری قوی و زیبا با این توانایی که خودشونو ...

یه نفر به من گفت هاله نداری برای همین زیاد جشم میخوری گفت دعا زیاد بخون 

این واقعیه؟

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2738
من قبلنا یه دختری بود بهم زنگ میزد وقت و بی وقت ازین حرفا میزد بهم خودشو بهم نشون نمیداد ولی حرفاش خ ...

نمیدونم عزیزم.ممکنخ واقعا بوده باشه یا اینکه یکی میدونسته اینارو و مردم آزاری میکرده باعلمش🤦🏻‍♀️

2706