2737
2734
عنوان

وسایلام جا به جا میشن ترسوها نیان

3295 بازدید | 206 پست

منو و دوستم یه خونه آپارتمانی گرفتیم دانشجوییم بعد من خیلی تنها بودم تو خونه چیز خاصی نمیدیدم جز اینکه یه بار آب حموم باز شد و خود با خود بسته شد تا اینکه دوستم پیام داد چند وقت پیش گفت جن اومده تو خونه منم انقد دست به سرش گذاشتم ک چرت نگو و این حرفا بعد گفت من خوابم دوش حموم باز میشه یا وسایلام جا به جا میشن من نادیده گرفتم و هی میخندیدم تا اینکه یه روز من رژ لبم بالای اینه بود رفتم آشپزخونه اومدم تو اتاق دیدم رو زمینه پرت شده انگار یا وسایلام گم میشن دستبندام و گردنبندام نیستن اصلا دوستم گفت یه روز اومدم دیدم در تمام کابینتا بازه به نظرتون توهم زدیم؟؟؟ اخه من تنها زیاد بودم تو خونه چیز خاصی ندیدم جز اون موارد بعدم اینکه دعایی چیزی میشناسید معرفی کنید ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یکی میگفت حتا پولاش کم میشن بیچاره

یه جا نوشته بود                وقتی یکی داره  با تمام وجود نصحیتت میکنه            مخاطبش تو اون لحظه تو نیستی                             خودش در گذشته شه!
2738

سوره بقره بذار با صدای بلند پخش بشه هر روز تو خونه

ایه ۳۳ سوره الرحمن رو ۷۰ بار روی اب بخون و با هربار خوندن روی اب بدم و بریز چهار گوشه خونه خودتم بخور 

چهار گوشه قرآن رو بزن به اب بریز چهارگوشه خونه

صبح ظهر شب ایت الکرسی و چهارقل رو بخون به خودت بدم روزهای زوج موقع اذان مغرب یا موقع غروب افتاب اسپند دود کن توی خونه

بعد هر نماز صلوات بگو یه دور تسبیح و ورد زبونت استغفرالله ربی و اتوب الیه باشه 

موقع اذان بذار اذان با صدای بلند توی خونه پخش بشه

2706