2726
عنوان

باهمسرانتون چطوری آشناشدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1413 بازدید | 127 پست
یه گروهی بود پر دختر و پسر  این بین مردا همش طرف زنها بود.وهمش میگف زنها لطیفن .زنها افریده خد ...

جالبه ،انشالله خوشبخت باشید😍😍

زندگیم گره خورده.خیلی التماس دعا دارم.نازنین زهرا هستم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه بودم تو کوچه با توپ بسکتبال زد از سرم بالا سرم گنجیشک و ستاره میچرخید😂😂بیشور میگه از همون موقع نشونه گرفته بودمت😂😂

💛💚💟خدایا ممنونم خیلیبییی عاشقتم😚💓
تو بچگی تو یه محل بودیم  ۲۸ سالگی اومد خواستگاری😂😂 اون بیست سال وسطش هم ماجراها داشت ...

😂😂😂😂😂😂خیلی خوبین شما.انشالله خوشبخت باشید

2728
ای خواهر ،اینا همش فانتزیای ذهنمونه😂گیر نمیاد خخخخخ.شوخی میکنما، امیدوارم قسمتت بشه

من پر از فانتیزی ام😂😂😆

من یک دخترِمحجبه-چادری-خدایی-اهل نمازهستم که به هیجعنوانمذهب روقبول ندارم واصلامذهبی نیستم  
جالبه ،انشالله خوشبخت باشید😍😍

ممنونم

هرلحظه ک تسلیمم در کارگه تقدیر.آرام تر از آهو بی باکتر از شیرم.هرلحظه ک میکوشم در کار کنم تدبیر.رنج از پی رنج آید .زنجیر پی زنجیر👐👐👐👐
خب میومد بیمارستان بهم سر میزد هرچی باشه تقصیر اون بود. شمارمم ازمن گرفت که بعدا مثلا احوالم بپرسه م ...

اووووووو😍😍😂😂😂😍😍😍😂😂😂ژووون چه دراماتیک😂الهی خوشبخت باشید 

بچه بودم تو کوچه با توپ بسکتبال زد از سرم بالا سرم گنجیشک و ستاره میچرخید😂😂بیشور میگه از همون موقع ...

😂😂😂😂😂😂😂 اخی خیلی بامزس طرفین همو از بچگی بشناسن

دیگه این مدلیشو ندیده بودم.😂چه بامزه.نمیخوای بگی برامون؟

اومدن خواستگاری به دلایلی ردش کردم بعد منو معرفی کرد به دوستش که الان همسرمه منم بعد از یک سال و نیم قبول کردم

اومدن خواستگاری به دلایلی ردش کردم بعد منو معرفی کرد به دوستش که الان همسرمه منم بعد از یک سال و نیم ...

چه باحال، 😍😍😍😊😊😊انشاالله خوشبخت و موفق باشید

اووووووو😍😍😂😂😂😍😍😍😂😂😂ژووون چه دراماتیک😂الهی خوشبخت باشید 

اونقدرام درامانتیک نبود بیشتر دعوا داشتیم 😂😂😂

مرسی عزیزم انشاالله قسمت خودت بشه با کسی ک دوسش داری

2706