2726

آیا اسم عمل کردن میشه روی کولونوسکوپی گذاشت؟ بعد از اتمامش چقدر نیازبه استراحت داره؟ شخص میتونه بعدش کارهای روزمره خونه شو انجام بده؟ 

چی میگی آسم چه ربطی به کونوسکپی داره

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چی میگی آسم چه ربطی به کونوسکپی داره

نام نه آسم

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
آره بابا چیزی نیست که کلا ده دقیقه طول میکشه  بعدش اگر بیهوش کنن یه یه ساعت گیج میزنی و بعدشم ...

یکی از اقوام ما انجام داده یکسره غر میزنه من عمل کردم هیشکی نیومد برام سوپ بپزه

میخواستم مطمئن شم. چطوریاس؟ 

یکی از اقوام ما انجام داده یکسره غر میزنه من عمل کردم هیشکی نیومد برام سوپ بپزه میخواستم مطمئن شم. ...

شوهرم پریروز انجام داد.بعدش اگه وعده غذاییش نرم و آبکی باشه بهتره. غذای خشک درد روده میاره یه کم

2706