2737
2734

که بر نخوره ولی بفهمه کارش و خراب کرده ؟

هاااا سلام کلاس خصوصی آموزش زبان برره ای وذارم هر که وخواد وگه هاااااااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من بهش میگم نمیدونم چرا این مدل به صورتم نمیاد همیشه میومد هاااا الان نمیاد😐

یا بهش مبگم کجاش خراب شده تا درستش کنه

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
2738

نقد کارش را رک بهش میگم ‌.شایدم مثال بزنم و عکس تو نت سرچ کنم و براش بفرستم

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
من هیچ نمیگم  میام خونه خودخوری میکنم 😐😐

دقیقا من خاک بر سرم همینم نمیدونم چیه اینه تاشون ادمو خوشگل نشون میده بعد تو خونه میبینی تر زده 😂😂

هاااا سلام کلاس خصوصی آموزش زبان برره ای وذارم هر که وخواد وگه هاااااااا

باو میخواد پول بگیره باید بگی درستش کن راضی نیستم اگه قابل درست کردن‌نیست بگی اونطوری که میخواستم نشده

ولی هرجور شده حتما بهش بگی 

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

هیچی نمیگم چون برام تجربه شده که خواسته درست کنه بدتر گند زده.میام بیرون و دیگه اون سالن نمیرم

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...

من همیشه با آرایشگرم دعوام میشه

آخه آرایشگرم همسرمه😄😄😄

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2706