2733
2734
عنوان

کیا تو بارداری حالت تهوع داشتن

| مشاهده متن کامل بحث + 913 بازدید | 69 پست

من تا 5ماه 24ساعت تهوع شدید داشتم بطوریکه حتی اب هم نمیتونسم بخورم.مثل مرده افتاده بودم ی گوشه.آب هم میخوردم بالا میاوردم.10کیلو کم کرده بودم.اما خواهرم از همون اول همه چی میتونست بخوره و اصلا تهوع نداشت.بچش 3800بدنیا اومد اما دختر من 2700بود موقع تولدش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من😑😑😑تا5ماهگی من که هرروز شاید یه بطری شیر با خرما میخوردم از هفته5تا 5ماه اسم شیر میومد حالم بد ...

منم ماهی دوس دارم خودم جنوبم ولی میگن ماهی چون جیوه داره نخورین مخصوصا ماهی جنوب

ماهی فقط سالمون و قزل الا که اینجا خیلی گرونن دلم لک زده بخورم شوهرم نمیزاره میگه خودت گفتی ضرر داره😬

رب لا تذرنی فردا وانت خیرالوارثین...رب هب لی من لدنک ذریه الطیبه إنک انت سمیع الدعا...
2728
آخه میگن سه ماهه اول که مغز و انداما شکل میگیره خیلی تغذیه مهمه

نه عزیزم جنین ویتامینش رو از بدنت میگیره نگران نباش خوب موقعی که ویار داریم چه کنیم سعی کن دارو هایی که دکترت داده رو مصرف کنی مخصوصا فولیک اسید 

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
اخی چون ویار داری اینطوری هستی ب دکترت بگو بهت قرص میده خیلی خوب میشی

قرص دمیترون میدن معمولا که زیاد رو من تاثیر نداره اونم میگن یبوست میاره 

رب لا تذرنی فردا وانت خیرالوارثین...رب هب لی من لدنک ذریه الطیبه إنک انت سمیع الدعا...

عزیزم من تا۲۵هفته ویار شدید داشتم، هیچ کاری نمیشه کرد و لازمه ش فقط صبره اما باهمه اینا میگذره من فقط اب و ابلیمو میخوردم ولی متاسفانه اونم معده م نمیتونست تحمل کنه ولی شنیدم که سیرابی برای تهوع بارداری خوبه من خودم نتونستم بخورم امیدوارم شما بخورید و بهتربشید، من هر ماده غذایی که فکرشو بکنی رو با دیدنش حالم بد نیشد چه برسه به اینکه بخوام بخورم اون ماده رو. ولی کلا ا چیزای ترش ارومتر بودم یکم، مثلا تو هفته ۲۱،۲۲ میتونستم یکم رب، و لیمو ترش بخورم 😀😀

برای انجام چیزهایی که نداشته ای باید کارهایی را انجام دهی که قبلا هرگز تجربه نکردی🤩🥰
2738
عزیزم من تا۲۵هفته ویار شدید داشتم، هیچ کاری نمیشه کرد و لازمه ش فقط صبره اما باهمه اینا میگذره من فق ...

الهی بگردم چقد نی نی هامون گناه دارن نمیتونیم چیزی بخوریم 

زرد اب صبح هااااااااا خیلی بده😢😢😢😭😭😭

امروز برا اولین بار بالا آوردم همینجوری بود😫

مننننن دقیقا تا همین لحڟه خوبم نشدم😪

آخرتی بارداریته چقد بد به چی ویار داری؟؟

قرص دمیترون میدن معمولا که زیاد رو من تاثیر نداره اونم میگن یبوست میاره 

کم کم خوب میشی من اصلا هیچی نمیخوردم ناهار شام تا چهار ماه نون پنیرچایی فقط خوردم وزنم خیلییییی کم بود دیگ کم کم قرص خوردم بهترشدم بازتومرغ اینارومیخوری

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2706