2726
عنوان

فک کنم پسرم انگل روده داره چیکارکنم؟لطفابیاییدشایدتونستیدکمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 393 بازدید | 48 پست
داروهای گیاهی تلخ بهش بده هلیله سیاه رو بجوشونین بخورین با قطره چکان بهش بده خیلی تلخه.هر روز و تا م ...

سلام عزیزم رژیمت چطوریه عزیزم با کالری شمار کم کردب؟

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرت دکترببرم یاازطریق داروهای گیاهی درمان کنم؟

اول گیاهی اگه خوب نشد دکتر ببر.

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2728

بهش گوشت نده . چیزای ترش بده . ببرش دکتر بهش دا و مخصوص میده 

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
سلام عزیزم رژیمت چطوریه عزیزم با کالری شمار کم کردب؟

سلام گلم نه اوایل سرخود نه چربی نه شیرینی نه نان میخوردم  ۵کیلو ک کم کردم تو ۱۲روز باقیشو کالری شماری .ولی شما از اول کالری شماری کن من پون اولش سخت رژیم گرفتم واسه من زیاد کم نمیشه چون بدنم مقاوم شده بود

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
برای کرم ها دکتر رفتی؟لاغریت ازاونه؟من خودم لاغرم میخورم چاق نمیشم میگم نکنه داشته باشم

ببین بیشترش ارثیه من ن بابا دکتر چی نرفتم الانم خوبم ولی شما برین 

بیتی جوجیم  هر کی میخواد شپش بگیره بیاد منو بخارونه   
برای کرم ها دکتر رفتی؟لاغریت ازاونه؟من خودم لاغرم میخورم چاق نمیشم میگم نکنه داشته باشم

نه بابا دیگه در این حد نیست شاید ارثیه لاغریت .... شکمت خیلی باد داره ؟

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰

علایم و نشانه هایی که می توانند دلالت بر وجود انگل های گوارشی کنند:

- آبریزش از دهان به ویژه به هنگام خواب.

- لب های بیمار در شب ها، تر و رطوبتی و در روزها خشک است؛ به نحوی که بیمار ممکن است با زبان خود لب هایش را به تناوب تر کند.

- اختلالات عصبی از جمله پرخاشگری و عصبانیت یا حالات شبیه به افسردگی.

- سایش دندان ها بر روی هم(دندان قروچّه)، به ویژه در هنگام خواب.

- خمیازه کشیدن، حرف زدن و یا فریاد کشیدن در خواب.

- اگر بیمار را از خواب بیدار کنید آزرده خاطر می شود(در حدّ غیر معمول).

- حالت تهوّع به ویژه به هنگام غذاخوردن.

- بعضی بیماران اشتهای بسیار کمی دارند 

سلام گلم نه اوایل سرخود نه چربی نه شیرینی نه نان میخوردم  ۵کیلو ک کم کردم تو ۱۲روز باقیشو کالری ...

منم همین مشکلو دارم کالری شماری جواب نداد الان دکتر متخصص برام برنامه داده که رژیم بگیرم بدنم انگار مقاوم شده اصلا کم نمیشه .امروز خیلی اعصابم خرد شده اخه ۵ روزه رژیم دکتر رو گرفتم ۵۰۰ گرمم چاق شدم خیلی حالم بده😭😭😭

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭

و بعضی به عکس پرخور می شوند. دسته دوّم معمولا گرسنگی زودرس و مکرّر دارند.

- لاغری بدون دلیل حتّی علیرغم پرخوری ظاهری.

- تشنگی و عطش بدون دلیل.

- دردهای شکمی.

- وجود عرق سرد و بدبو.

- سیاهی متغیّر و کم و زیاد شونده دور چشم.

- خارش مقعد

2706