2726
عنوان

مامانایی ک شیردادید ب بچه بیاید

128 بازدید | 13 پست

من بچم۲۲ماهشه دارم از شیر میگیرم سایز سینا هام خیییلی متفاوته خیییلی منم ب سینه راستم ک بزرگه و پسرم فقط از اون شیر میخوره صبر زرد زدم و ب سینه چپم ک کوچیکتره و فقط ب اجبار میخورد رو نزدم سینه چپم شیر داره ولی خیلی کمتر از راست ب نظرتون الان سینه راست ک صبر زرد زدم رو نمیخوره و سینه چپو میخوره ممکنه سینه هام یک سایز بشن ی مدت دیگه؟

در ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد🤩🤩🤩🤩

ی مدت بگذره خوب میشه

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فکرنکنم دیگه  اخراشه کارازکار گذشته😁

درباره اسم کاربریم :هرچی میذاشتم قبول نمی‌کرد گفتم یه هوو بزارم ببینم قبول میکنه 🤔درکمال ناباوری قبول کرد☹️☹️گفتم چیکارکنم ازحالت هوووی دربیاد دست به دامن کُره ای هاشدم دیدم یکی هست اسمش هوووه 🤣🤣عکسشوگذاشتم دیگه😝😜😜

نه بابا کلا مال همه همین طوره عزیزم الکی خودت به زحمت ننداز

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
افتضاحه ها کلا رو لباس شیب شدید دارن

با‌شه مال منم همین جوریه یکی بزرگ ویکی کوچیک انگاربچم به خوردن سینه ی چپم بیشتر تمایول داشت بعددیدم مال همه همین جوره

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
با‌شه مال منم همین جوریه یکی بزرگ ویکی کوچیک انگاربچم به خوردن سینه ی چپم بیشتر تمایول داشت بعددیدم ...

مال من اینجوری نیست😐

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.