2737
2734
عنوان

با شوهرم دعوام شد

702 بازدید | 31 پست

مامانش خیییلی بهم بدی کرده اونوقت شوهرم انتظار داره همش برم خونشون اونا بیان داشتیم فیلم میدیدیم تیکه انداخت بهم گفت ببین با مادرشوهرشون رفتن سفرمنم ترکیدم گفتم این کارو کردن اونکارو کردن آخرش عصبی شد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

به جای حمله کلامی میخندیدی میگفتی اره چه مادرشوهر خوبی داره شخصیت فیلم 

همین جمله منظورتو میرسوند دعواهم نمیشد

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
همون جوری مادر تو برات عزیزه مادرش براش عزیزه چطور دوست داری با مادرت خوب باشه دوست نداره به مادرش ب ...

اکثر مادرزن ها احترام دامادشون رو دارن پس توقع احترام داریم

سلام عزیزای دل لطفا واسه سلامتی نی نی تو دلم صلوات بفرستید 😍
همون جوری مادر تو برات عزیزه مادرش براش عزیزه چطور دوست داری با مادرت خوب باشه دوست نداره به مادرش ب ...

آحه مامانش سر مریضی بچم بهم گفت بچچچه با مادره مریض شه با مادره همین که پول دکترتو داده خداتو شکر کن و...

2738

عزیزم بی سیاستی کردی دیگه میگفتی آره والا لطی نکرده وظیفشه مادرشوهرش ببین چه خوبهههه هرکاری واسش بکنع کم کرده خودش 2زاریش میافتاد

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه
اکثر مادرزن ها احترام دامادشون رو دارن پس توقع احترام داریم

مادر من بیش از اندازرره به شوهههرم احترام میذاره اونوقت مادر اون...حتی به من گفت برو ما که التماست نکردیم فرادم میگی با دوتا بچچه نمیتونم جداشم

بله درست به مادر شوهرتم احترام بذار احترام برداشت می کنی

نه عزیزم همه آدم ها مطلق یه جور نیستند بعضی دستت رو تا مچ کنی تو عسل بذاری دهنشون گاز میگیرند 

سلام عزیزای دل لطفا واسه سلامتی نی نی تو دلم صلوات بفرستید 😍
بله درست به مادر شوهرتم احترام بذار احترام برداشت می کنی

من تا حالا بیشتر از مادر خودم بهش احترام گذاشتم ولی یه شب خونمون بود بچم شب گریه میکرد شوهرم عصبی شد با من دعوا کرد جای نصیحت پسرش رفته بود بهش گفته بود تو گوشش که نزدی قدیما سر بچه تو گوش مام میزدن....

آحه مامانش سر مریضی بچم بهم گفت بچچچه با مادره مریض شه با مادره همین که پول دکترتو داده خداتو شکر کن ...

دعوا چرا 

میگفتی مادرشوهرش مادرشوهر نیس ک انگار مادر خودشه

مادر شما وقتی منو میبینه مثل عقربه دمش کجه ک بزنه فقط😁😁😁

خدا بچه هامو ب تو میسپارم
2706