2726
عنوان

نمیخام اون دختررو ببینه

312 بازدید | 23 پست

دوست پسرم یه دوست داره.که اونا با دوست دخترش و ی دختر دگ و دو تا پسر دگ ی اکیپ دارن.دوتا دخترارو میشناسم،همکلاسیم بودن..دوست دخترِ دوستِ دوستپسرم خیلی خوشگله،خیلی😑

حالا مث اینکه قرار گزاشتن باهم بریم بیرون. ی حس خیلی بدی دارم ک میخایم بااونا بریم و اون دختر خوشگله باهامونه😔اعتماد ب نفسم پایین نیستا،ولی خب خیلی خوشگله و نمیخام اصن دوست پسرم ببینتش😪😪

شماهم اینجوریین؟😭😭

تاپیک ها چقدر...

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چه دلیلی داره که نمیخوای دوست پسرا اون دخترو ببینه؟

تراژدی زندگی اینه که زود پیر میشی و دیر عاقل . آدم ها شبیه هم عمر نمیکنندیکی زندگی میکنه و یکی تحمل . پت و مت احمق نبود تنها یاد گرفته بودن برای رسیدن به هدفشون باید تلاش کنند و مهم نبود چقدر تلاش کنن مهم این بود که در آخر به خواستشون میرسیدن . 
2728

یه دوست دارم ک دوست داره با دوست تو دوست بشه...

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

😐

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه🤔؟😇لبخندی که بی اراده رو لب های یک عاشق  😍نقش می بندهتا در نهایت سکوت فریاد بزنهدوستت دارم🥰❤❤❤❤💞    🌺حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم🌺
2706