2737
2734
عنوان

برنانه امروزتون تا شب چیه؟(دورهمی)💕

| مشاهده متن کامل بحث + 810 بازدید | 86 پست
خونه مامانم هستم منتظر میمونم تا ابجیم از سر کار بیاد باهم چایی میخوریم و همینجور حرف میزنیم باهم تا ...

خوشبحال خواهرت🤗

کارای بقیه به خودشون مربوطه🤣 مگه ما گفتیم به ... مربوطه؟؟؟   توروخدا بس کنین یه جمله         
جدا از اذیت شدن درس خوندن استرس دیونم کرده

درکت میکنم  خودم تا دوماه قبل کنکوری بودم  هنوزم استرس انتخاب رزشته   واقعا  این سترس تمومی  نداره   ولی تازه از بعد عید  معنی خستگیو میفهمی 

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خونه مامانم هستم منتظر میمونم تا ابجیم از سر کار بیاد باهم چایی میخوریم و همینجور حرف میزنیم باهم تا ...

عزیزم چقدر قشنگ😍😊حس خوب گرفتم ازت 

انشالله همیشه شاد و سلامت باشین کنار خانواده

2728
چون شوهرم بهم گفتم انقد کنارم بودی ازت زده شدم بهم میگه عین خرس قطبی میخوری و میخابی😔

عزیزم😔میدونم چقدر سخته 

ولی شاید از ته دلش نگفته مردا گاهی وقتا همین جوری یه چیزی میگن 

تو ناراحت نباش عزیزم 

2738
عزیزم درکت میکنم  اما امروز رو واسه خودت قشنگ کنپاوش الان یه دوش بگیر بعدش بیا یه ماسک بزن رو ...

کارایی گفتی خیلی رمانتیک ولی حال من باهیچ کدوم ایناخوب نمیشه

ومارا به سخت جانی خوداین گونه امید نبود‌...
عزیزم رتبه خوبی اوردی  روزانه چندساعت میخوندی؟

من 3500شدم  خیلیم خوب نیست متوسطه رشته تجربی   روزی 14 ساعت 

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤
2706