2726

سلام خوشگل خانوما😍چطووورین؟

اول یه صلوات بفرستیم واسه حل مشکل همه🦋💙

درچه حالین؟

کجایین؟

چیکار میکنین؟تا شب چه کارایی دارین؟

بیایین توی این تاپیک باهم حرف بزنیم😍انرژی مثبت بدیم به هم💋

خووودم:

الان توی خونه ام (مامان و بابا و خودم هستیم)

ناهار تازه تموم شد و همین الان بابا یه خربزه آورده گذاشتوسط هال منم صدا میزنه که بیا بخور😂💙

الان که اینجا می چرخم و خربزه میخورم

بعدش میرم اتاقم رو مرتب میکنم🙃

کتاب میخونم 

آماده میشم بریم بیرون خرید 

بریم خونه مادربزرگ جوون😍😍تا آخر شب اونجاییم بعدشم احتمالا آخر شب میریم توی خیابون یه دوری بزنیم با ماشین 

بعدشم عوض کردن لباسا+مسواک+روتین پوستی +ذکر هامو بگم و بخوابممم😁

همین

شما چطور؟💛

روزتون قشنگ خوشگلااا😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

غصه میخورم تا شب .بخوابم کار هرروز

شروع انتظار۹۵/۸/۲۶پایان انتظارم رو خدا میدونه ..دلم شکسته خدایا به بزرگی خودت قسم میدم انتظارم تموم بشه.زندگیم پر آرامش بشه...از ته دل بخندیم .خدایا دیگه امیدی ندارم😔😔
2728

منتظرم عشقم بیاد ناهار بخوریم 

بعدش میخوابیم ی ساعت

بعدش دوباره میره سرکار و منو میبره دکتر سرراهش بعد دکتر میرم کاموا میخرم شب خونه مادرشوهر جان هستیم🤭

رسیدن بهش آرزومه.... 

دوتا از دوستام دارن ميان خونمون 

شوهرم غر زده كه پنجشنبه قرار نميزاشتي وسط هفته برنامه ميزاشتي من بايد اواره بمونم بيرون تا دوستات برن 

ديگه بقيه برنامه رو هم خبر ندارم هر چه پيش ايد 

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

میخوام الان ناهارمو‌بخورم حمومم کردم

بعدش بذم دندون پزشکی 

بعدش ساعت سازی هدیه ای ک عشقم خریده اندازع کنم 

بعدم برگردم خونه با مامی

بعدم شام 

فیلم 

بعد بچرخم نی نی سایت یکم چت بعدم لالا

خانوم مهندس بیکاره اینده که تا اخر عمر میخواد مجرد بمونه و سریال ببینه و چس ففیلشوبخوره. تیکر کنکور ارشدمه😪

ناهار بخوریم استراحت کنیم بعد نماز بریم پیاده روی تا لب دریا اونجاهم میوه بخوریم و برگردیم و یکم گلدوزی کنم و بعدم شام بپزم و تمام😁

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
2706