2737
2739
عنوان

سرفه نوزاد شانزده روزه

| مشاهده متن کامل بحث + 2112 بازدید | 31 پست
دکتر ببرم ینی میفهمه ؟ عکس و ازمایش داره؟ 

بله متخصص اطفال ببر. ممکنه در خواست سونو بکنه ممکنه از روی تجربه بررسی بکنه، دیگه اون بر اساس صلاحدید و تجربه پزشک هست. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
بله متخصص اطفال ببر. ممکنه در خواست سونو بکنه ممکنه از روی تجربه بررسی بکنه، دیگه اون بر اساس صلاحدی ...

مرسی 

خدایا شکرت که جوابمو دادی ایشالا همه به خواسته هاشون برسن 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بینی اش انگار کیپ شده خر خر میکنه گاهی

تشک بچه کمی شیب دار باشه حدود ۳۰ تا ۴۰ درجه، موقع شیر دهی هم همینطور. بعد شیر دهی هم تا یک ربع بیست دقیقه رو شونه ات عمودی نگهش دار. اگر رفلاکس باشه کمی بهتر میشه. 

2728
کرونا گرفته طفلک

واااا

هرکی سرفه کرد که نشد کرونا

هروقت دلم میگرفت دردلامو به یکی میگفتم الان دلم ازهمون یه نفر گرفته اینو به کی بگم؟؟؟                        کاش یه نفر بود که منو دلتنگیامو درک میکرد                 یکی که فقط مال من بود و بس..‌‌.
پسر منم همینطوره خس خس سینه و سرفه نشون دهنده رفلاکسه 

خب ینی بهش چی بدم چی ندم از شیر خشکه یا شیر خودمه

2738
تشک بچه کمی شیب دار باشه حدود ۳۰ تا ۴۰ درجه، موقع شیر دهی هم همینطور. بعد شیر دهی هم تا یک ربع بیست ...

راسنی خیلی ام سکسکه میکنه شیر خومده سخت میگیره بزور بهش میدم بیشتر دوس داره شیر خشک بخوره

راسنی خیلی ام سکسکه میکنه شیر خومده سخت میگیره بزور بهش میدم بیشتر دوس داره شیر خشک بخوره

خیلی خیلی شبیه به علائم رفلاکس هست. هر سه تای این علائم مشابه علائم رفلاکس هست. 

خیلی خیلی شبیه به علائم رفلاکس هست. هر سه تای این علائم مشابه علائم رفلاکس هست. 

یکم فکرم ازاد شد خیلی میترسیدم بازم ممنون

هم شیر خودمو میخوره هم شیر خشک از ده روزه گی شروع شد خیلی ام عطسه میکنه

انواع توت خربزه طالبی سس فست فود شیرو لبنیات انگور نخورید .یگ دکتر ببرید برا چک کردن ریفلاکس.

خب ینی بهش چی بدم چی ندم از شیر خشکه یا شیر خودمه

پسر خودمم رفلاکس داره تند تند بهش شیر نده هر بارم اروغشو بگیر  بعدشم یکم سرپانگهش دار و خواستی بخوابونیش رو بالش سرشو بزار البته از کتف، و پیش متخصص گوارش ببر، قراره خودمم ببرمش دارو بگیرم

نه شیر خشکیش نکن ، بخاطر رفلاکسشه، اگه سینت سنگینه بدوشش بده بخوره تا حسابی گرسنش نشده سینتو نده ، چون شیر تو شیشه فشار تداره خوشش میاد بخوره

2706