2737
2734

حالا هرکی خدارو به هر روشی که قبول داره با اینش کاری نداریم

اگر بدون خواسته خدا یه برکم از درخت نمیفته 

پس چرا با دعا گرفتن یا طلسم کردن جون یه ادم رو میگیرن

یا تو فیلم سلیمان نبی با دعا بد زن سلیمان نبی وبچه شکمش مردن

یا اگر واقعا بدون خواست خدا یه برگ از درخت نمیفته چطور با چشم زدن دیگران زندگی وجون یه ارم به خطر میفته 

خوب اینهمه ضدو نقیض یعنی چی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون خدا دنیارو براساس قوانین اداره میکنه و توهرکاری معجزه نمیکنه همه چیز به روال خودش پیش میره و اینکه این دنیا خیر وشر باهم هستن طبق قوانین

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
2731
چون خدا دنیارو براساس قوانین اداره میکنه و توهرکاری معجزه نمیکنه همه چیز به روال خودش پیش میره و این ...

یکم بازش کن خیلی مبهمه 

اگر قانون داره پسچرا این اتفاقامیفته 

اگر خیرو شر با همن ویه نفر مدیریت میکنه ومیگن بدون خواست خدا هیچی نمیشه 

پس چرا باقدرت شیطان واجنه وانسان جون یه نفر گرفته میشه

یکم بازش کن خیلی مبهمه  اگر قانون داره پسچرا این اتفاقامیفته  اگر خیرو شر با همن ویه نفر ...

چون خدا این اجازه رو گرفته از خدا که به کسی که باورش داشته باشه و به حرفش گوش بده به وسوسه هاش صدمه بزنه 

اگر باور نداشته باشه آسیبی نمی بینه براساس قوانین اگر کسی نماز بخونه و تعقیباتشو بگه هیچ وقت از نیروهای جادویی آسیب نمی بینه باید قوانین دنیارو بشناسی ی سریا مسخره میکنن ولی قوانین دنیا هم مادی و هم فرامادی مثلا قدیمیا بیشتر رعایت میکردن تو فلان روز مورو کوتاه نمی کردن یا ناخون نمی گرفتن مسافرت نمی‌رفتم یا برعکسش ی روزایی رو مبارک می‌دونستن وکاراشونو انجام می‌دادن البته باخرافات کار ندارما علم روزها رو میگم 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
چون خدا این اجازه رو گرفته از خدا که به کسی که باورش داشته باشه و به حرفش گوش بده به وسوسه هاش صدمه ...

چون این دنیا ایجاد شده تا آدما قابلیت‌های بالقوه شون رو بالفعل کنن و این تا وقتی شری نباشه اتفاق نمیفته تا سختی نباشه آدما باطن خودشونو نشون نمیدن که تا چه حد به حرفای خدا گوش میدن و تاچه حد میتونن خودشونو کنترل کنن تو وسوسه ها

2738
چون خدا این اجازه رو گرفته از خدا که به کسی که باورش داشته باشه و به حرفش گوش بده به وسوسه هاش صدمه ...

خوب به نظرت همسر سلیمان نبی با ایمان نبوده؟

خوب اونم ادم خیلی خوبی بوده پس چرا یه طلسم جون خودش وبچش رو گرفت 

همونطور ک خدا وجود داره کسی منکر شیطان هم نمیتونه بشه اونایی ک سحر و جادو میکنن عمل شیطانی انجام مید ...

من با اینا کاری ندارم 

من میگم

مگه خدا از همه بالاتر نیست ونمیگن بدون اجازه خدا هیچ برگی از درخت نمیفته 

پس چرا به خواسته شیطان و جن و یه انسان بد زندگیه ادما به خطر میفته

من با اینا کاری ندارم  من میگم مگه خدا از همه بالاتر نیست ونمیگن بدون اجازه خدا هیچ برگی از د ...

وقتی شیطان از درگاه خدا رانده شد به خدا گفت به پاس هزاران سال ک برات سجده کردم فقط ازت یه چیزی میخوام اونم اینه تا وقتی ادم و فرزندانش روی زمین هستن به من اجازه بدی ک هرکاری میخوام بکنم تا انتقاممو ازشون بگیرم بهشون عقل و درک دادی پس اجازه بده من از قدرتم استفاده کنم خدا هم گفت هر بنده ای ک تونستی گمراهش کنی همون موقع میتونی به بندگی خودت دربیاریش و خدا این اجازه رو به شیطان داد تا از قدرتش استفاده کنه

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕
خوب به نظرت همسر سلیمان نبی با ایمان نبوده؟ خوب اونم ادم خیلی خوبی بوده پس چرا یه طلسم جون خودش وبچ ...

اون ی طلسم ساده نبود خواست خدا بود برای امتحان کردن سلیمان نبی 

طلسمها وقتی اثر میکنن که خدا بخواد البته تو شرایط عادی اثر میکنن 

ببین خودمن یکی برام سخت ترین طلسمارو می‌گرفت که شوهرم رو به من بی میل کنه ولی موفق نمیشد دلیلشو نمیدونم شاید چون نماز میخونم زندگیمو سپردم بخدا و اینکه اون مدت خیلی سوره جن رو میخوندم از قدرتش ن آسیبی ندیدم ولی روی شوهرم که نماز نمیخونه اثر کرده بود خواب نداشت ورزقمونو بسته بود اینکه طلسم میگرنو ی دعانویس به خواهرشوهرم گفته بود البته یکی دیگه هم همین جوری بی خودی تو آرایشگاه بهش گفته بود که برای برادرت طلسم گرفتن 

اون ی طلسم ساده نبود خواست خدا بود برای امتحان کردن سلیمان نبی  طلسمها وقتی اثر میکنن که خدا ب ...

از روی انرژیش میگفت حس کردم

وقتی شیطان از درگاه خدا رانده شد به خدا گفت به پاس هزاران سال ک برات سجده کردم فقط ازت یه چیزی میخوا ...

میدونم عزیزم 

من منظورم اینه که شیطان از قدرتش استفاده میکنه یه ادم رو گمراه میکنه 

اون ادم میره پیش جادوگر یا دعا نویس طلسم میگیره 

برای یه شخص سومی که شاید ادم خوب وبا ایمانیه 

ولی زندگیه شخص سوم از بین میره 

خوب اونیکه گول خورده یک نفر دیگیت اونیم که گناه کرده یکی دیگست 

پس چرا شخص سوم به خاطر طلسم داغون میشه 

2706