2733
2734
عنوان

موقع انتخاب رشته

| مشاهده متن کامل بحث + 957 بازدید | 168 پست
واقعا فوریت سخته؟ یعنی میگین من از پسش بر نمیام؟

قد وزن  مصاحبه رو باید ازعهدش بربیای.ازمون ورزشیم داره .من عاشقشم بودم ولی نمیتونم برم .واقعن علاقه میخواد .اگه رتبت میخوره بهتره بری چیرا دیه

خدایاسپردم خودموبهت.ب بزرگیت قسم کاری کن ک پشیمون شن..... 
موفق باشی عزیزم ی سوال دیگع فقط چرا میگی اتاق عمل نزنید هوشبری پولسازع من اتاق عمل میخواسم بزنم هوشب ...

اتاق عمل کارشون کمه،کم نیستا ولی خوب نمیتونن همه جا کار کنن

هوشبری فوق العاده پولساز کارت خوب باشه با ی پزشک زد و بند کنی غرق پولی

یا به مریص بگی برای بعد عملت فلان شکم بند خوبه یا این جور چیزا و خودت بهش بفروشی(اونا که باید بخرن،از شما بگبرن)

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتاق عمل کارشون کمه،کم نیستا ولی خوب نمیتونن همه جا کار کنن هوشبری فوق العاده پولساز کارت خوب باشه ...

دوست پسرت پزشک باشه دیگه عالی میشه😂😂😂

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            
2731
از نظر کاری چی خوب شد گفتی من اتاق عمل زدم هوشبرب نزدگ

علم هوشبری خیلی بیشتره و موقعیت کاریشون

اتاق عمل چنتا کشور دارن(ایران ارشد  هم چند سال میش اورد)ولی کشورای پیش رفته پرستارا دوره اتاق عمل میبینن اصلا تکنسیت اتاق عمل نداره بخاطر همین اپلای سخت

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2738
من کامل تحقیق کردم فرقی نداره وقتی بری سره صحنه نمیتونی بگی اقا هست چرامن

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
علم هوشبری خیلی بیشتره و موقعیت کاریشون اتاق عمل چنتا کشور دارن(ایران ارشد  هم چند سال میش اور ...

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

حیفت نمیاد مثل منشی کار کنی؟؟من نمیتونم برای شما تصمیم بگیرم فقط میتونم  راهنمایی کنم

ولی اون جاهایی که مکقعیت کاری معرفی کردن برای شما الان خانوما دیپلمه نشستن

علم هوشبری خیلی بیشتره و موقعیت کاریشون اتاق عمل چنتا کشور دارن(ایران ارشد  هم چند سال میش اور ...

خداروشکر امدم سایت سمارو دیدم اول بزنم هوشبری پس میگم من عاسق دندون تخصص اطفالم ب نظرت ی شانس ب خودم بدم😥😥

خداروشکر امدم سایت سمارو دیدم اول بزنم هوشبری پس میگم من عاسق دندون تخصص اطفالم ب نظرت ی شانس ب خودم ...

چند بار کنکور دادی؟؟بنظرت شرایط سال جدیدت فرق میکنه؟؟

من دو بار کنکور دادم چون از نطر کتاب و کلاس و معلم فرقی نکرد رتبمم هم همون موند

اگر میتونی خرج کلان بکنی بمون چون ارزش داره دندان پزشکی

2706