2737
2734
عنوان

من سالها پیش یه خواستگار داشتم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1643 بازدید | 48 پست
گفتن اشتباه کردیم استخاره کردیم  ولی معلومه این از سیاستشون جلوی معرفمون بود

کار خوبی کردی بعد شش ماه مث رمانا یاد تو افتاد عاشقت شد یا شش ماه زمان میخواست بیشتر فکر کنه خوب حالشو گرفتی فکر کرده علاف همونی والا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم یه خواستگارداشتم پسره خیلی ازمن پایین تربود وزشت ب اجبارگذاشتم بیان اخرم نپسندیدن جلوخانواده و معرف خیلی خیلی شرمنده شدم ابروم رف جالب اینجابود ک ب همه گفته بودن نپسندیدیم

ببین گلم احتمالا پسره نپسندیده بوده...اینا دیگه بهونه نداشتن گفتن استخاره بد اومده...الکی فکرتو درگی ...

اگه نپسندیده پس چرا ۶ماه بعدش دوباره خواستن بیان

از پذیرش درخواست دوستی آقایان معذوریم 😊
2731
اره ولی خیلی بی حوصله ام.نمازمیخونم روزمو میگیرم.چادری ام هستم

پس ب نظرم یکم تو زندگیت تغییرات بده مث کلاس رفتن ورزش کردن یه هدف برای خودت بذار روزاتو برنامه بریز مثلا ساعت بیداری از خواب ناهار شام کم کم بهتر میشی

2738
پس ب نظرم یکم تو زندگیت تغییرات بده مث کلاس رفتن ورزش کردن یه هدف برای خودت بذار روزاتو برنامه بریز ...

اجی کلا با هیشکی ما رفت وامد نداریم😔نه فقط،تو کرونا.کلا همیشه.

بعد خیلی مشکلات برام بوجود اومد توزندگیم که ریشه بر افسردگیم داره

بچه ها من فک کنم افسردگی گرفتم😟کسی نمیتونه کمکم کنه؟؟ قصد انجام هرکاری دارم حوصلشو ندارم.عصبانی ...

برو دکتر نری طول بکشه عادت میشه هاخودتو یادت میره اونوقت😔...پیش مغزواعصاب واین چیزاهم نریاااابرو فقط پیش اعصاب وروان. شدیدم نیست نگران نباش چون شدید باشه ادم اصلا مغزش اجازه نمیده جایی بگه... 

اگه میشه یه صلوات مهمونم کنین...مرسی  راستی توی تاپیک های ختم ونذر یامذهبی تگم کنین.پیشاپیش ممنون والتماس دعا  
اجی کلا با هیشکی ما رفت وامد نداریم😔نه فقط،تو کرونا.کلا همیشه. بعد خیلی مشکلات برام بوجود اومد توز ...

حالتو خیلیییی خوب میفهمم چون چند ماه قبل ب شدت درگیرش بودم پیش مشاور و روان پزشک رفتم و حتی دارو مصرف کردم اما تو اون چند ماه جای اینکه بهتر شم خیلی بد تر شدم از همه بدم میومد از مادرم پدرم شوهرم با زمین و زمان دعوا داشتم یه روز بعد کلی گریه با خودم گفتم فقط خودم میتونم ب خودم کمک کنم و اینم شد کلا انقد حالم بد بود میخواستم قید حجابمو اعتقاداتمم بزنم اما خدا روشکر خدا ب دادم رسید

بچه ها من فک کنم افسردگی گرفتم😟کسی نمیتونه کمکم کنه؟؟ قصد انجام هرکاری دارم حوصلشو ندارم.عصبانی ...

عزيزم حتماً با يه روانشناس صحبت كن

منم همين حسارو دارم

سعى كن از تنهاييت بياى بيرون و با چنتا ادم برى بيرون و تلاش كنى برا بيرون رفتن

ورزش كنى

ميدونم حوصلشو ندارى اول بايد خودتو مجبور كنى

2706