2737
2734

خودم یه بار خواب دیدم گربه اومده تو خونه مون واسه مامانم تعریف کردم گفت ببین تعبیرش چیه منم نگا کردم نوشته بود دزد......چند روز گذشت صدای میو میو از رو دیوار خونه مون میومد رفتم نگا کردم دیدم یه بچه گربه س ،بابام گفت گناه داره پناه آورده به ما یکم غذا براش برد از اون روز به بعد تا الان که حدودا ۴ ماه میشه تو حیاط ما زندگی میکنه هممون دوسش داریم🤗😻

99/9/9 به آرزوی قشنگم میرسم🌼❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وااای من الان خواب بودم قبل ظهر....خواب دیدم داداشم هی میگه این ویس ها مال این پسره تو گوشیت چیکار میکنه این پیاما چیه......داشتم سکته میکردم.‌‌‌حالا اصن کسیو ندارما واقعا نمیدونم فازم چی بود این خوابو دیدم😂😂😂

تو همانی که دلم لک زده لبخندش را♥️
2738

خیلی اتفاق افتاده..دوسال پیش وچندهفته پیش توخوا ب دیدم یه مرد وحشی افتاده دنبالم..ومن پلیس صداکردم...ک چندروز بعدش همسرم توخیابون افتاد دنبالم ومن پلیس صداکردم....دیدم خونه داییم همه سیاه پوشیدن دوروز بعد مامان بزرگم فوت کرد...

من رویای صادقه زیاد میبینم خیلی جالبه برام

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
خیلی زیاد اما یک شش ماهی میشه دیگه خوابی ندیدم که تحقق پیدا کنه قبلش بیشتر خوابهای که میدیدم تحقق پی ...

منم قبلا بیشتر بود هر چی بزرگتر میشم کمتر میشه

99/9/9 به آرزوی قشنگم میرسم🌼❤
2706