2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

برو سونو بده اگه حجم زیاد مونده بود حتما برو دکتر

او را بخوانید که از هر پدر و مادری مهربانتر است... از تمام دردها و نیازهایمان آگاه است... او را بخوانید که بر همه چیز عالم است...همه را به او بسپارید  تا پاسخش را دریافت کنید... در همه شرایط زندگی از خدا تشکر کنید و این شکرگزاری را بصورت عادت در آورید ... از اعماق قلبت  بگو خدایا متشکرم ... آنگاه از آرامش شگفت انگیزی لبریز خواهی شد...
2731
برای درد مسکن بخورم برای خونریزی چیکار کنم خیلی زیاد شده ولخته های سفت دفع میشه

احتنالا هنوز بقایا داری منم بقایا داشتم تا پنجاه روز خونریزی داشتم

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
برای درد مسکن بخورم برای خونریزی چیکار کنم خیلی زیاد شده ولخته های سفت دفع میشه

ب نظرم اونا باید دفع بشه دیگه خودت میگی سفت 

آدم های حسود همیشه خودشون سم میخورن و منتظرن ک بقیه بمیرن 😎😂😝

چطوری سقط کردی؟خودت یا دکتر؟با این چیزها احتمالا چیزی هنوز مونده.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍
2738

وای خدایا کابوس من شده چطوری بعد این بچه که تو راهه دیگه حامله نشم. شوهرم همکاری نمیکنه کاندوم نمیزنه منم قرص و اینا دوس ندارم بخورم بهم نمیسازه. چه خاکی تو سرم کنم. چقد سقط وحشتناکه😓😓

عاشقتم خدای خوبم. مرسی که هستی  و خدایی میکنی                                  
یعنی مشکلی ندارم الان ممکنه بقایا مونده باشه یا نه

ن انشاالله نمونده من از دکترم اونموقع سقط کردم پرسیدم گفت هرچقدر خونریزیت و لخته ها بیشتر باشه بهتره همش دفع میشه بقایایی نمیمونه و بعد اینکه خونریزیت کامل قطع شد بعد دوهفته یه سونو هم برا محض اطمینان بده