2737
2734
عنوان

خدایا میبینی حال روزمو دیگه دارم اعتقادمو از دست میدم

| مشاهده متن کامل بحث + 277 بازدید | 33 پست

نا اميد نشو تهش ivf كنيد 

منم همش حسرت اونايي ميخورم كه تا خواستن باردار شدن و يه بارداري خوب بدون ويار داشتن ولي خوب چه فايده☹️

خدا جونم مواظب بچم باش بند بند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هديه قشنگتو سالم و سلامت به دستم برسون قول ميدم هميشه مراقبش باشم بيشتر از جونم❤️

ولي مطمعن باش ٣ تا پسر اصلا حسودي نداره

واي يه لحظه تو اون خونه ارامش ندارن اخريم حتما به اميد دختر اوردن .من ١ثانيم نميتونم خونه اي كه ٣ تا پسر باشه تحمل كنم به ارامشتون حسودي ميكنن مطمعن باش 

ايشالا خدا بهت يه سوگولي ميده ميشه عزيز دردونه خونت

خدا جونم مواظب بچم باش بند بند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هديه قشنگتو سالم و سلامت به دستم برسون قول ميدم هميشه مراقبش باشم بيشتر از جونم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واي بيشتر ازين وقتتو هدر نده و برو پيش يه دكتر خيلي خوبببببب

نا اميد نشو تهش ivf كنيد  منم همش حسرت اونايي ميخورم كه تا خواستن باردار شدن و يه بارداري خوب ...

ای وی اف کلی پول میخواد زنگ زدم پرسیدم 

شروع انتظار۹۵/۸/۲۶پایان انتظارم رو خدا میدونه ..دلم شکسته خدایا به بزرگی خودت قسم میدم انتظارم تموم بشه.زندگیم پر آرامش بشه...از ته دل بخندیم .خدایا دیگه امیدی ندارم😔😔
2728
ای وی اف کلی پول میخواد زنگ زدم پرسیدم 

برای مشکلت هزار بار صلوات تنجینا بخون

از99/12/20تــــا 1400/7/1______الحمدلله، یَا رادَّ ما قدْ فاتَ : ای برگرداننده آنچه ازدست رفته،،   در آدمیعشقی ودردی وخارخاری وتقاضاییهست،که اگر صد هزار عالمملک او شودکه نیاساید،و آرام نیابد،این خلق بتفصیل درهرپیشه وصنعتی ومنصبی وتحصیل نجوم و طب وغرذلک میکنندو هیچ آرام نمیگیرند،زیرا آنچه مقصود است،بدست نیامده است،اخرمعشوق را دلآرام میگویند،یعنی که دل به او ارام گیرد،پس بغیر چون ارام وقرار گیرد،این جمله خوشیها ومقصودها چون نردبانیست،و چون پای نردبان جای اقامت و باش نیست ازبهر گذشتن است،خنک اورا که زودتر بیدار و واقف گردد تا راه دراز بر او کوته شودو دراین پایه های نردبان عمر خود راضایع نکند...             

منو بگو با یک بار بدون‌جلوگیری رابطه باردار شدم توی عقد بودم به هر دری زدم که شوهرم نندازه بچمو آخرش مجبورم کرد بچمو سقط کنم .‌الان که عروسی کردیم‌ بیشتر از یک ساله اقدام‌میکنم‌باردار نمیشم خیلی دارم‌میسوزم 

درکت میکنم 

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
تا حالا راه های طب اسلامی یا سنتی رو امتحان کردین؟

سنتی اره .ولی جواب نداد

شروع انتظار۹۵/۸/۲۶پایان انتظارم رو خدا میدونه ..دلم شکسته خدایا به بزرگی خودت قسم میدم انتظارم تموم بشه.زندگیم پر آرامش بشه...از ته دل بخندیم .خدایا دیگه امیدی ندارم😔😔
2738
منو بگو با یک بار بدون‌جلوگیری رابطه باردار شدم توی عقد بودم به هر دری زدم که شوهرم نندازه بچمو آخرش ...

😭😭😭😭

دوست خوبم همچی قسمت وسعادت انسانه اصلا ناامید نشو قسمت وسعادت درچیزی دیگه هست گلم من خودم سه قلودارم ودعا میکنم خدا بهت بده عزیز دلم بچه اصلا پز نداره حتما خدا ب شما چیزهای بهتری داد ایمان داشته باش وشکر لطفش گرببندد دری ز رحمت حتما باز میکنه در بهتری.. روزگاربکام

منم از دیشب ب خودم قول دادم ب کسی نگن واسم دعا کنید واسه بارداری امروز سر نماز همیشه دعا میکردم دیگه نکردم هر روز دعای توسل میخوندم دعا میکردم واسه بچه دار شدنم امروز دعای توسل خوندم دعا نکردم.دیگه امید ندارم هر ک بعد من ازدواج کرده یا حامله س یا بچه داره یا دومی ب دنیا آورده  خسته م خسته خسته ..کاش بمیرم تمام  موهام تو ست 28سالگی سفید شد بخاطر انتظار ..

خدایا زندگیم را می‌سپارم ب دست های مهربان تو 
منم از دیشب ب خودم قول دادم ب کسی نگن واسم دعا کنید واسه بارداری امروز سر نماز همیشه دعا میکردم دیگه ...

دقیقا موهای منم سفید شده دل زندگی کردن ندارم میترسم تا اخر عمرم اولاد نداشته باشم .غم بزرگیه کسی درک نمیکنه

سنتی اره .ولی جواب نداد

طب اسلامی رو برو حتما

ما الان خانمی داشتیم کلا دکترا گفته بودن نازاست . ۲۰ سال بچش نمیشد 

شکر خدا الان بچه داره

چند مورد اینجوری من طب اسلامی دیدم

شما تهرانی؟

2706