2733
2734
عنوان

بچه ها شوهرم بهمگفته تو خواب....😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3926 بازدید | 137 پست
حضور اقایون در این تاپیک ها ممنوعه وباعث تعلیق کاربری میشه لطفا تو تاپیکهایی که موضوع این چنینی دار ...

کاری ندارم ولی انصافا این ی مورد موضوع مردونه بود خخخ

ما در پی روزی و اجل در پی ما میتازد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😂این خیلی مهمهههههههه  حالا قبلا شوهرم چون دیر ب دیر نیومد اینطور شده بود 😂😂😂😂😂انق ...

واي 😂😂من شوهرم صبح زود حالت صحبگاهي داره من اگه متوجه بشم بيدار ميشم گريه ميكنم كه چرا اينجور شده اونم قسم ميخوره تو خواب كه بخدا دسشويي دارم 😂😂

اين كاربري مال خواهرمه منم با مال اون ميام من مادر شوهرم فوت شده چند روزه و مادر شوهر خواهرم باهاش زندگي ميكنه و اذيتش ميكنه 😒
2731
مگه حتما باید خواب کسیو ببینن😭پرسیدم مگه خواب چی دیدی گف هیچی

این واقعا ناراحتی داره؟ مگه دستش خودشه گلم خواب دیده دیگه دست خودش که نیس...همسر منم چندبار شده بنظرم یچیز طبیعیه برای هرکسی پیش اومده حتی برای خانوما

2738
کاری ندارم ولی انصافا این ی مورد موضوع مردونه بود خخخ

آره😂😂

ولی بیانش زیاد درست نیست ,بعضیا زود گارد میگیرن در صورتی که این مسایل برا هر کسی ممکنه پیش بیاد  چیزبدی هم نیست  ولی بهتره که عنوان نشه تا از توهین های احتمالی جلوگیری شه

خدا نکشتت🤣🤣🤣🤣وای مردم از خنده دختر

😂😂جديداً طرف هاي صبح ميرم بغلش پاهاش رو سفت ميخ ميكنه بهم كه من نخورم به جاييش منم به زور بايد چك كنم 😅

اين كاربري مال خواهرمه منم با مال اون ميام من مادر شوهرم فوت شده چند روزه و مادر شوهر خواهرم باهاش زندگي ميكنه و اذيتش ميكنه 😒
2706