2737
2734
عنوان

کیا مصاحبه دانشگاه فرهنگیان رفتن؟

360 بازدید | 37 پست

خانما چیا بخونم؟میشه راهنماییم کنین. مصاحبه شما چطور بود؟

هرآزادی که ماامروز داریم به خاطر فمنیست ها است.هیچ آزادی بدون یک نبرد بزرگ به دست نیامده است.اگر فمنیست نیستید به پستوی خودتان برگردید و در آشپزخانه بنشینید ودستور بگیرید.دل تان نمی خواهد این کار را بکنید؟قدر دان فمنیست باشید.

دعوت شدی به مصاحبه؟

موقعی خستگیم در میره که موفق بشم و خوشحالی رو تو چشمای مامانم ببینم 😍🍃🍭 هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگیت مقایسه نکن♡ جوری پیشرفت میکنم که الگوی خیلیا و مایه افتخار خانوادم بشم 😍😌 

هرکس گفت منم لایک کنه بخونم ببینم 

همه زندگیم خواهر کوچولوی مهربونم♥️⁩🌱لطفا برای سلامتیش دعا کنید⁦❤️⁩لطفا هم برای سلامتی خواهرم و هم خوشبختی خودم صلوات بفرستید لایک کنید منم براتون می‌فرستم 🌼⁦❤️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها سوال هاشون خیلی سخته؟

همه زندگیم خواهر کوچولوی مهربونم♥️⁩🌱لطفا برای سلامتیش دعا کنید⁦❤️⁩لطفا هم برای سلامتی خواهرم و هم خوشبختی خودم صلوات بفرستید لایک کنید منم براتون می‌فرستم 🌼⁦❤️⁩
2731

معمولا چنتا سوال تو قالب Pdf هست که میخونن اونو قبل رفتن !

موقعی خستگیم در میره که موفق بشم و خوشحالی رو تو چشمای مامانم ببینم 😍🍃🍭 هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگیت مقایسه نکن♡ جوری پیشرفت میکنم که الگوی خیلیا و مایه افتخار خانوادم بشم 😍😌 
دعوت شدی به مصاحبه؟

مجازشدم فعلا میخوام بخونم که آماده باشم

هرآزادی که ماامروز داریم به خاطر فمنیست ها است.هیچ آزادی بدون یک نبرد بزرگ به دست نیامده است.اگر فمنیست نیستید به پستوی خودتان برگردید و در آشپزخانه بنشینید ودستور بگیرید.دل تان نمی خواهد این کار را بکنید؟قدر دان فمنیست باشید.
2738
من رفتم

میشه تعریف کنی راستی من قدم ۱۵۷ وزنم ۷۲ ممکنه ردم کنن؟

معمولا چنتا سوال تو قالب Pdf هست که میخونن اونو قبل رفتن !

خب دوبرابرظرفیت برامحاصبه دعوت میشن پس کدوماروواقعاانتخاب میکنن

دوستان ریپ بزنید پست هامو چون من دوست دارم یکی نظرشو درموردپست هام بذاره
دو بخش مصاحبه ات یه بخش معاینه پزشکی تو مصاحبه ها یه بخش چیزایی مثل قدرت بیان و اعتماد به نفس و توان ...

قبول شدی؟؟من چه احکامی بخونم کافیه؟

میشه تعریف کنی راستی من قدم ۱۵۷ وزنم ۷۲ ممکنه ردم کنن؟

معیار هاش تو نت هست فکر نکنم 

بیشترین چیزی که ملاکه اینه که اولا رتبه کنکور خوب باشه و بعدم مصاحبه هارو چیکار کنی

معیار هاش تو نت هست فکر نکنم  بیشترین چیزی که ملاکه اینه که اولا رتبه کنکور خوب باشه و بعدم مص ...

شما رشته وترازت چن بود؟

2706