2737
2734
نیلی جان حست واسه من درست اومده الان میتونی بگی ببینم نی نی م میمونه یا...؟! آخه خونریزی زیادی دارم

بعله میمونه گلی سالم سالمم هست پسر بود بچت؟ یا پسر داری؟ نمیدونم چرا پسر حس کردم الان 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعله میمونه گلی سالم سالمم هست پسر بود بچت؟ یا پسر داری؟ نمیدونم چرا پسر حس کردم الان 

واسم دعا کن عزیز فردا باید برم سونو تو شش هفته ام نمیدونم بچه م چیه فقط میخوام بمونه واسم و سالم باشه حاملگی اولم هم هست ی خورده از خونریزی ک میکنم میترسم

2728
واسم دعا کن عزیز فردا باید برم سونو تو شش هفته ام نمیدونم بچه م چیه فقط میخوام بمونه واسم و سالم باش ...

چشم ب روی چشم حتمااااااا فردا معلوم میشه جنسیتش؟؟؟ انشاالله ک سالم و قلبی پر تپش و خووووب داشته باشه از ته قلبم میخوام 

2738
سلام خوبی چی شد؟؟ 

نیلی جان...من چند ماهه در تلاشم یه چیزیو بخرم ولی هر دفعه یه مشکلی پیش میاد...کی پولش جور میشه و میخرمش؟

اعتقاداتت را برای خودت نگهدار و انسانیت را به تمام دنیا نشان بده!
فقط یکم کم وزن میشه حس میکنم ولی خوب میشه 

میشه بگی کی باردار میشم؟؟ الان منو شوهرم عفونت داریم دکتر فعلا اجازه اقدام نداده

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است...گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود🌿
سلام عزیزم دکتر سونو گف کیسه خیلی کوچیکه خونریزیت هم احتمالا سقط میکنی ولی هفت روز دیگ بیا واسه سونو ...

وااااایی نه انشالله نیمشه برات دعا میکنم بازم مطمئن باش دست من نیست ولی من دعا میکنم برات از صمیممممممم قلبببببببببم قوووووووووووول  میدم اگر موندیم مشهد فعلا رفتم حرم قوووووووووووول میدم تا جواب نگرفتم برات از اقا دست برندارم 💛💛💛اخه بحث سر ی نی نی کوچولوعه 

2706