2733
2734
عنوان

مامانای باردار بیاین کمک

109 بازدید | 19 پست

سلام

من تازه دو روزه آزمایش خون دادم و مثبت شده

رفتم دکتر دوفاستون نوشت برای جلوگیری از سقط جنین و گفت دو هفته دیگه سونو بده آزمایش خون هم نوشت که انجام بدم و دو هفته دیگه برم

راستش همش نگرانم که سونو طبیعی نباشه یا حاملگی پوچ باشه، چقدر احتمالش هست؟ چی باعث میشه پوچ باشه؟

سابقه دارين كه دارو دادن؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تخمک و اسپرمی که ژنتیکی و کروموزومی مشکل دارن که نتیجه ش میشه جنین ضعیفی که یا پوچ میشه یا سقط. شما مثبت فکر کن بارداری خودش استرس داره با فکر و خیال بدتر نکن

‌‌‌یه روزنامه نگار هستم با افتخار☝
تخمدان پلی کیستیک داشتم قبل از بارداری هم دوفاستون داده بود

خيره عزيزم نگران نباش..

منم خودم استرسهاي شمارو دارم بارداري دومم هست..دكترمم گفته فعلا نرو سونو..

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2738

فکرای الکی نکن همه چیز خوبه انشالله. ولی برای سونو زوده فکر کنم، باید بزاری۸هفتگی

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
تخمک و اسپرمی که ژنتیکی و کروموزومی مشکل دارن که نتیجه ش میشه جنین ضعیفی که یا پوچ میشه یا سقط. شما ...

دوستم يك سواال داشتم..

من الان احتمالا هفته شش اينا بايد باشم..

اوايل همه علائم اوليه رو داشتم..الان احساس ميكنم يكم فروكش كرده..حالت تهوع هم ندارم..سر بجه اولمم بد ويار نبودم يعتي كلا ريسك نميكردم چيزي تست كنم كه بخوام بالا بيارم ميوه ميخوردم فقظ..طبيعيه الان؟

شما هم تو دوران اقدام دوفاستون خوردید؟؟؟ به منم دکتر این ماه داده بود از شب 16 بخورم اقدام هم داشتم الان 2 تاش مونده  ممکنه با دوفاستون باردار بشم

همون ماه که دوفاستون میخوردین باردار شدین؟میشه بگین از شب چندم و چندتا خوردین؟

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
همون ماه که دوفاستون میخوردین باردار شدین؟میشه بگین از شب چندم و چندتا خوردین؟

من این ماه اولی بود که اقدام داشتم ولی دوفاستون را ماه قبلتر خوردم.۲۰ عدد شبی دو تا

2706