2737
2739
عنوان

زنی هست شوهرشو اذیت کنه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1059 بازدید | 76 پست
بگو ببخشید ☹☹🙁بعد بغل کن

دقیقا اینکارو کردم دلش شدعهه سنگ اصن ج نمیدع هی بغل هی بوس میگم دلت میاد با من قهر باشی 😐😐😐لال مونی گرفتع

✓زن✓در زبان کردی ب بهترین نحو ممکن معنی شده است...ن خانم است،ن زنیکه،ن ضعیفه....اورا آفرت می‌نامند ب معنای آفریننده🔥😍گروه آبی:وزن شروع ۷۸🥺وزن هدف ۶۸😎⁦❤️ب امید روزی ک لباسام دوباره تنم بشه😃🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دقیقا اینکارو کردم دلش شدعهه سنگ اصن ج نمیدع هی بغل هی بوس میگم دلت میاد با من قهر باشی 😐😐😐لال مو ...

مگه چی گفتی بهش

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

والا ما زندگی مون جوریه که نه من بدم نه شوهرم. 

جفت مون واقعا با انسانیت رفتار میکنیم و خیلی عاشق همدیگه هستیم. 

یک سال و نیم عقد کرده بودیم. 

دو سال و نیمه عروسی مردبم

تو این مدت کلا دو بار یا سه بار دعوا مون شده. 

من اخلاق ندارم زود قاطي ميكنم و جدي ام هر كي جز شوهرم منو ميگرفت دو سه سال پيش طلاقم ميداد 

اعصاب كه نداشتم بدتر هم شدم 😬

از اول عذر خواهي نكردم اونم عادت نكرده خودش مياد جلو تازه 

ولي دارم بچه هامو درست تربيت ميكنم خدايي

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2738

من یه بار بدشو به مامانش گفتم اینقدر عذاب وجدان گرفتم که شب خوابم نبرد..باش دعوام بشه سریع سکوت میکنم تا هردو آرام بشیم دعوا کش پیدا نکنه

خدای خوبم،من به رحمتت ایمان دارم...خدایا من خیلی وقته منتظرم...دارم کم میارم 😔
یعنی چیکار کردی ک دلش شیکست؟

مرغ خریده بود (من بلد نیستم خورد کنم همیشه بیرون خورد می‌کنه)مث اینکه اون مغازه خورد نکرده برده خونه مامانش (باهم دیگ خرید میکنن)خورد کرده شسته آورده وقتی آورد کلی تشکر کردم اومدم بسته بندی کنم دیدم مرغه پاره پورس😐😐😐ناخود آگاه زدم زیر گریه گفتم من وقتی بلد نیسم میگم ولی تو مثل رادیو میگی بلدم بعدم عن می‌کنی تو مورغا این چیههههه آخه و کلی بحس دیگ اونم ناراحت شد ک سه ساعت کمر درد گرفتم بخاطر تو زحمت نکشی اینطور میگی

✓زن✓در زبان کردی ب بهترین نحو ممکن معنی شده است...ن خانم است،ن زنیکه،ن ضعیفه....اورا آفرت می‌نامند ب معنای آفریننده🔥😍گروه آبی:وزن شروع ۷۸🥺وزن هدف ۶۸😎⁦❤️ب امید روزی ک لباسام دوباره تنم بشه😃🌼

اینجا همه خودشون خوبن زنداداشاشون داداشارو اذیت میکنن 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2706