2733
2734
عنوان

کیا ۴سال پشت کنکور موندن و اخرش چیشد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6260 بازدید | 48 پست
خب ما تو روستا زندگی میکنیم وضع مالیمونم افتضاحه من شرایط رفتن دانشگاهی به جز فرهنگیان رو ندارم اصلا

دانشگاه دولتی هزینع ای نداره خوابگاهش ک خیییلی ارزونه . غدام پرسی 1500 تومنه . هزینه رفت و امد میمونه

تاریخی ک کاربریمو ساختم 98/10/20 تاریخی ک فرهنگیان قبول شدم 99/8/9 به خودت باور داشته باش ♡☆
چه رشته ای؟؟؟شیمی محظی . علوم دامی چیزی بزن برو بخدا حیفه عمرت

مشگل اینجاس ک تغییر رشته دادم به انسانی و انسانی هم رشنه هایی که داره حداقل به درد من نمیخوره فرهنگیان هم مجاز شدم ولی رتبم خیلی بالاس محاله که بیارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم به همین فکر میکنم پول رفتن دانشگاهی جز فرهنگیان رو ندارم شاید از نگاهتون مسخرس ولی بخدا ندارم

ببین شهرا نزدیکتون رشته با سوابقه بگیر ندارا اونا بزن هزینه رفت وامدم کمتره

مشگل اینجاس ک تغییر رشته دادم به انسانی و انسانی هم رشنه هایی که داره حداقل به درد من نمیخوره فرهنگی ...

علوم تربیتی بخون خیلی استخدامش بالاس اگه تلاش کنی 

تاریخی ک کاربریمو ساختم 98/10/20 تاریخی ک فرهنگیان قبول شدم 99/8/9 به خودت باور داشته باش ♡☆
2738

ی مورد داشتیم 4 سال کنکور داد، پزشکی میخواست که قبول نمی شد. فرهنگیان هم می گفت در حد من نیست، من سطحم بالاتره. رفته روسیه، پزشکی میخونه 

یکی دیگه هم بود 3 سال پشت کنکور موند، آخرشم نرم‌افزار آزاد میخونه. خیلییییییی پشیمونه. میگه عمرم رو هدر دادم 

مقایسه کردن، یعنی نابود کردن لذت ها !!

کنکور تو این مملکت اونقدر ارزش نداره که ۴ سال عمرتو تلف کردی برو دنبال علایقت ۴ سال نشستی که کنکور قبول شی درس بخونی بعد بیکار بشی مثل ما .برو یه حرفه ای هنری یاد بگیر سرت رو گرم کن بیکار بشینی که چی؟

2706