2737
2734

من خیلی دارم سختی میکشم همش به مرگ فکر میکنم از خونه پدرم متنفرم مادرمم هی نفرینم میکنه که چون قبول نشدن ابروی خانواده رو بردم و همش دعا میکنه بدبخت شم یا بمیرم خیلییی ناراحتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بزن یه رشته ای برو تو ایران هیچ فرقی ندارن رشته ها با هم

تویی که داری امضامومیخونی👈👈 اگه جایی بیعدالتی دیدیو از شدت خشم بدنت به لرزه افتاد بدون یکی از رفیقامی 💛💚💛💚اگه یه احمق بیمغز به جنسیتت توهین کرد و تو ساکت موندی به شدت حقیر و پستتر از اونی/پستتر از اونا آدمایی هسن که فارغ از علاقه به یه جنسیت خاص دارن خودشونو پاره میکنن تا بچشون پسر بشه تنفرم نسبت به اینا در قالب کلمه نمیگنجه زبونم قاصره در مقابل این آدمایی که اسم خودشونو گذاشتن زن بعد به نفع جنس مقابل عمل میکنن برا همیشه داغ بچه رو دلتون بمونه که ایقد دختر رو پست نکنینفقط میتونم بگم خیلی بیغرتی که جنس خودتو کوچیک میکنی مغزکپکی عقبمونده

همون سال اول باید هر چی میاری بری بخدا اشتباه پشت کنکور موندن

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
2738

کنکوراخر دنیا نیس که یکی ازراهای موفقیته دیگه نمون بنظرم ی رشته ای برو اگه عرضه داشته باشی واتلاش ازاون رشته نون وابم درمیاری

همونایی که خنده هاشون گوش فلکو کرمیکنه...همونایی هستن که صدای گریه های آرومشونو حتی بالشتشون نمیشنوه...💓❤💕💖💗💟
اصلا نمیخونم از درس متنفرم 

خب پس موندت چی بوده؟؟؟خانواده رو مسخره کردی یا خودتو یا ایندتو؟؟؟تو روخدا اینجوری نکنین با خودتون اگه میدونین میخونین بمونین وگرنه ک عمرتون و زندگیتون حیفه . حرف مردم یه هفتع اس 

تاریخی ک کاربریمو ساختم 98/10/20 تاریخی ک فرهنگیان قبول شدم 99/8/9 به خودت باور داشته باش ♡☆
خب پس موندت چی بوده؟؟؟خانواده رو مسخره کردی یا خودتو یا ایندتو؟؟؟تو روخدا اینجوری نکنین با خودتون اگ ...

خب مجاز نشدم پیام نور و ایناهم که پولشو نداریم تنها چیزی ک شرایطشو دارم فرهنگیانه

2706