2726

یا شوخیه؟؟؟ 😕 تو همه تایپکا که بحث کار خونه مادر شوهره میشه  میگن همهههه کاراشونو میکنیم با دست لباسشون میشوریمو هرررررر روز حتما باید چن ساعت بریم خونشونو... او وووو

هرچند الان باز همتون میگید نههههه! ما اصن دست به سیاه سفید نمی‌زنیم فلان😏

چرا خودتون یه جوری تفهیمشون کردید که عروس برای کاره؟ اخه مگه خودشون عاجزن؟ 

.     اهدا کننده تخمک.  دیگه پشه ها دارن میزنن نفت در بیاد 😐.        6 مین کاربریمه رحمله. رحمله یوخدی  باشه؟؟؟؟؟؟ 😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن بخدا نهایت جمع کردن  سفره و شاید شستن ظرفا کمک کنم و عروسمونم همین طور 

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2728
عروسی مادرت بگو بشینن لنگ بندازن رو لنگ 

چی؟ 

.     اهدا کننده تخمک.  دیگه پشه ها دارن میزنن نفت در بیاد 😐.        6 مین کاربریمه رحمله. رحمله یوخدی  باشه؟؟؟؟؟؟ 😁
ن بخدا نهایت جمع کردن  سفره و شاید شستن ظرفا کمک کنم و عروسمونم همین طور

اخه خیلییی از کاربرای اینجا یه کارایی تعریف میکنن که تو خونه پدر شوهر میکنن کپ میکنم

اخه خیلییی از کاربرای اینجا یه کارایی تعریف میکنن که تو خونه پدر شوهر میکنن کپ میکنم

اره دیدم 

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

والا مهمونی برم فقد غذا درست می‌کنه تنها میارم میخوریم جم میکنم می‌شورم مرتب میکنم بعدم چای و اینا تازه اوایل میخواست من غذارم بپزم😐😐😐😐انجام ندادم

چند وقت ی بارم گیرم میندازه ک جارو برقی بکش !!!

جاری گور ب گورم غذارم میپزه انتظارشون رفته بالا ولی اون هفته ای ی بار میاد من هفته ای دو یا سه بار

✓زن✓در زبان کردی ب بهترین نحو ممکن معنی شده است...ن خانم است،ن زنیکه،ن ضعیفه....اورا آفرت می‌نامند ب معنای آفریننده🔥😍گروه آبی:وزن شروع ۷۸🥺وزن هدف ۶۸😎⁦❤️ب امید روزی ک لباسام دوباره تنم بشه😃🌼
2706