2737
2734
عنوان

خونریزی بعد از خوردن قرص اورژانسی

31134 بازدید | 98 پست

سلام دوستان قرص اورژانسی خوردم چندروز بعد لکه بینی داشتم تا ی هفته الانم بیشتر از ی هفتس خونریزی شدید دارم قبلا هم قرص اورژانسی خوردم اما هیچوقت لکه بینی نداشتم و خونریزیمم نهایت سه چارروز بود چیکار کنم خونریزیم قطع شه کسی تجربه داره؟؟؟ لطفا راهنماییم کنین

لطفا برای خونه دار شدن مادرم ی صلوات بفرستین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعداز خوردن قرص اورژانسی هر اتفاقی طبیعیه میتونی ی بسته قرص جلوگیری شروع کنی بخوری تا منظم شی

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2728
من خیلی اورژانسی میخورم هفته ای دو سه بار عوارضش چیه؟

من شنیدم میگن سالی دوبار بیشتر استفاده شه ب رحم آسیب میزنه خودمم خیلی میخورم متاسفانه

بعداز خوردن قرص اورژانسی هر اتفاقی طبیعیه میتونی ی بسته قرص جلوگیری شروع کنی بخوری تا منظم شی

الان تو خونریزیم شروع کنم؟؟؟؟ 

نخورید پدر هورمونارو درمیاره

دیگه مجبور شدم الان چیکار کنم؟؟؟ اگه خوب شدم میرم آمپول جلوگیری میزنم البته اگه اونم ضرر نداشته باشه

2738
من شنیدم میگن سالی دوبار بیشتر استفاده شه ب رحم آسیب میزنه خودمم خیلی میخورم متاسفانه

نمیشه نخورد ک من اوایل همسرم کاندوم نمیزاشت الان میزاره طبیعیم جلو گیری می کنه ولی بازم قرص میخورم از ترسم

الان تو خونریزیم شروع کنم؟؟؟؟ 

اره شروع کنی خونریزی قطع میشه

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

باید بری دکتر 

من رفتم تازه کلی قرص داد بهم 😐😐قطع نمیشد مثل شیلنگ همین جوررر گلاب ب روت خون .بعدش دوباره رفتم 

ی نوع قرص نوشت خارجی بود فکنم ورقی ۳۵هزار تومن بود پارسال.اون خوردم قط شد .در کل برودکتر

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
نمیشه نخورد ک من اوایل همسرم کاندوم نمیزاشت الان میزاره طبیعیم جلو گیری می کنه ولی بازم قرص میخورم ا ...

منم خیلی میترسم اگه الان خونریزیم خوب شه میرم آمپول جلوگیری میزنم 

2706