2726
عنوان

پوشک مولفیکس شده ۱۰۰ تومن

| مشاهده متن کامل بحث + 362 بازدید | 46 پست
بد بخت اون که سه چهار قلو داره  یه بچه که خوبه حالا داری پوشک میکنی نداری کهنه ولی اون که چند ...

اره بخدا منم دارم به کهنه فکر میکنم

میشه برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستی
خیلی سخته 😔😔😔

اونایی ک چندتا بچه دارن دو قلو دارن چه میکشن

پسرمن شیرخشکیه هر دو روز ۳۰تومن میدم شیرخشک

خداشاهده با دفترچه بیمه بردمش دکتر ۲۰۰تومن دادم

کلا خرج زیاده خدا روزی همه رو زیاد کنه

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آی دست رودلم نزار که خونه. هرروز یه خبر تکان دهنده میشنوم شاخ درمیارم. امروز رفتم دفترچه بیمه سلامت ...

کجاها قبولش دارن 

ما که فقط بیمارستانای دولتی همین وگرنه به غیراون هیچ جا قبولش ندارن 

تازه تو اون بیمارستاناهم کرونا هست که کلا دفترچه استفاده نمیشه 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
کجاها قبولش دارن  ما که فقط بیمارستانای دولتی همین وگرنه به غیراون هیچ جا قبولش ندارن  ت ...

باز موقع بدبختی بدادمون میرسید.

الان دخترم اکو ونوار قلب داره میتونستم ازش استفاده کنم

2728
آی دست رودلم نزار که خونه. هرروز یه خبر تکان دهنده میشنوم شاخ درمیارم. امروز رفتم دفترچه بیمه سلامت ...

تحت بیمه که باید600بدی گلم

خوشبختی یعنی اینکه قلب مادرت بتپدوسایه ی پدرت بالای سرت باشد
اتفاقا منم دارم به همین فکر می کنم  راستی کهنه شور کارکردش چیه تو سیسیمونی میدن ؟

نمیدونم خواهر من نداشتم سر دخترم پوشاک بزرگا بسته ای ۱۹ و پونصد بود فقط پوشکش میکردم 

ولی شبیه ماشین لباس شویی دوقولویی حتما کثافت کهنه رو باید با دست بمالی زیر اب تمیز که شد بندازی توش تمیز کنی خو چه کاری یکم پودر صابون میزنیم همون زیر اب خودمون یدفعه میشوریمش دیگه 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
۴۰ تا سر ده روز تموم میشه

من این ماه زایمان میکنم تاره.پس حسابی میوفتیم تو خرج🤣🤣

دقت کردین جایی که میخوان کسی زباله نریزه رو دیوارش نوشتن لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان زباله بریزد؟حالا خوبه  بگن که لعنت بر پدر و مادر کسی که ماسک نمیزند؟جان عزیزانمون ماسک بزنیم تا جونشون در خطر نباشه😷😷😷😷😷😷😷 
باز موقع بدبختی بدادمون میرسید. الان دخترم اکو ونوار قلب داره میتونستم ازش استفاده کنم

چی بگم هرچی هم لعن و نفرینشون کنی انگار به خودمون برمیگرده بیشتر گرفتار تر و بدبخت تر میشیم 😣

خب چرا مارکتی دیگه‌نمیبندی؟؟من ببم میبندم خیلی هم با کیفیته نم پس نمیده ۳۴تا داره ۵۶تومن 

نی نی ت دختره یا پسر؟ چن وقتشه؟ 

من هنوز نخریدم پوشک نمیدونم چه مارکی بگیرم 

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
2706