2410
2553
عنوان

پول توجیبی

| مشاهده متن کامل بحث + 1409 بازدید | 193 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موقعی که تو خونه هش بودم یاد ندارم بهم پول داده باشه

لباسامم مامانم با پول خودش میخرید

ی بارم پول نداشت، ی فامیل پولدار منت گذار برام فرم مدرسه گرفت

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
من وقتى ارشد ميخوندم دانشگاه تهران در كنارش كار هم ميكردم و بعضيا وقتا تا دو تومن هم حقوقم بود من پ ...

من سرکار مامنم یه شاطر میخواستن (فقط نون رو از تنور در بیاره) چون کارشون لنگ مونده بود ماهی چهار میلیون میدادن ولی مامانم نزاشت برم میگه درس بخون 

چرا تو امضاها تهدید میکنید 😬چقدر خشونت چقدر گزارش 😆    لایک می کنید حرفم بزنید الکی نیام تو صفحه اعلانات 😁کاربری دوم 😔😔 اومدیم ثواب کنیم کباب شدیم ان شاءالله تو گلوشون گیر کنیم 🤣🤣🤣 خب دیگه چرا زل زدی تو امضای من به چی نگاه میکنی اینجا خانواده نشسته 🤣🤣 joke                            مسیح : نان بدن من است ، شراب خون من است .                    کسی که داره سس مایونز میخوره : 🤢 say sike now              گرفتی نکته رو بکوب لایکو ✌✌✌😅😅                                اگر کوبیدی یه ساعت بزارید تو یخچال تا استراحت کنه نانازا 😁
2720
از بچگی گفتن درس بخون هیچ کاری نکن درس بخون! من هیچ هنری ندارم هیچ واری بلد نیستم

خب بببنی این پوله که میگیری مثلا با بابات برو خرید واسه مانتو اینا بععد بزار   بابات ککارت بکشه یا چیز دیگه که میخای یا حالا مامانت

تف تف تف                                                                                                                                                                                                               تف تو این زندگی فقط  داری میخونی دوتا تف هم شما بریز 🤮                                                                                                                                  عقدی بدبختم😭چیه خشکل بدبخت ندیدی؟؟ 🤬🤫🤐تیکر عروسیمه االبته اگه خدا بخادا😬👏                                                                  
واقعا فک میکنی زیاده؟ الان قیمت لباسا سر ب فلک کشیده اصن چرا عادتم دادن به لباسای گرون و جنس فلان ...

منم خرجم زیاده البته لباس زیاد نمیخرم چون چند سری رفتم جلفا و ماکو یه عالمه چیز خریدم یعنی بابام پولشو داد فکر کنم جمعا ۱۵ ۲۰ میلیون دیگه بعدش چند تا فقط مانتو و کفش گرفتم ولی قیمتارو میبینم بیرون واقعا خیلی گرونه

ولی من خرجای دیگمم هست مثلا لیزر خریدم فیس براش خریدم اتوی پوست خریدم و کرم و این داستانا

حالا موقع دانشگاه که خرج مسیر و غذا میشد ولی بعد کرونا جمع کردم پولمو 

خودمو کشتم گفتم برام ژل شست و شو و مرطوب کننده بگیر هنوز نتونستم بگیرم یعنی سر هر چیزی که بخوام درگیری دارم باهاشون 

ولی چی کار میشه کرد دیگه باید یه جوری سر کرد 

موقعی که تو خونه هش بودم یاد ندارم بهم پول داده باشه لباسامم مامانم با پول خودش میخرید ی بارم پول ...

مرگ بر گلوکز 

چرا تو امضاها تهدید میکنید 😬چقدر خشونت چقدر گزارش 😆    لایک می کنید حرفم بزنید الکی نیام تو صفحه اعلانات 😁کاربری دوم 😔😔 اومدیم ثواب کنیم کباب شدیم ان شاءالله تو گلوشون گیر کنیم 🤣🤣🤣 خب دیگه چرا زل زدی تو امضای من به چی نگاه میکنی اینجا خانواده نشسته 🤣🤣 joke                            مسیح : نان بدن من است ، شراب خون من است .                    کسی که داره سس مایونز میخوره : 🤢 say sike now              گرفتی نکته رو بکوب لایکو ✌✌✌😅😅                                اگر کوبیدی یه ساعت بزارید تو یخچال تا استراحت کنه نانازا 😁
2714
مرگ بر گلوکز 

🤣🤣🤣🤣🤣👌👌👌

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
امنیت مالی چیه چرا داری شغولش میکنی وقتی مرفه ان دیگه باباش بهش پول میده دیگه پول تو جیبی هم خودش که ...

خب ميگم اگه مرفهن بيشتر از ٣٥٠ تومن بدن

واقعاً اخه ٣٥٠ تومن كم نيست ، ادم يه كافه ميره ميشه ٥٠ تومن

لباس زير زير ٢٠٠ تومن نيست 

نوار بهداشتى يادمه يه بار گرفتم صد و خورده اى

بيا شد ٣٥٠ تومن تموم شد

سوپريم ادم ميره ديگه پنجاه تومنو پياده ميشه

از بحث کردنه خسته شدم بخدا این پول کمه خودشون باید بفهمن من تا بچه تر بودم میتونستم برم بگم پولم ت ...

چن سالته؟ دلنشجویی؟

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
از بحث کردنه خسته شدم بخدا این پول کمه خودشون باید بفهمن من تا بچه تر بودم میتونستم برم بگم پولم ت ...

🔫🙂

نه خیر اصلا هم لازم نیست غرورت خورد بشه مامانم میگه پدر مادر وظیفه دارن کارای بچه رو انجام بدن و در غبال بچه مسئولن و بچه هم وظیفه داره احترام بزاره و درس بخونه تا جبران کنه 

2706