2410
2553
عنوان

وسواس فکری عملی نابودم کرد😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1988 بازدید | 92 پست
چه خنده دار.این که وسواس نیست میشه راحت جلوشو گرفت وسواس شستشو بدترین نوعه وسواسه اونم وسواس به نجاس ...

ماهرو جان منم روزی دوبار حموم میرم دو روز یه بسته دستمال تموم میکنم حتی میرم زیر باطری گوشیمم پاک میکنم انقد لباسامو عوض میکنمو..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

😔دس خودت نیست که عزیزم  هی میاد حتی فحش به مقدسات 😔

میدونم خودم وسواسی ام.میدونم واقعا دست خود ادم نیست ولی این مدلیشو ندیده بودم .باز من خیلی ریلکسم اگه کسی بمیره یا اتفاقی بیفته برام مهم نیست خودمو عشقه فکر بقیه رو باید خودشون کنن

2720
2714

عزیزم منم همچین مشکلی داشتم

ما ساکن شیرازیم چند نفر دکتر رابرت فرنام رو بهم معرفی کردن الان حالم خیلی بهتر شده با کمک مشاور و قرص و دارو عالی شدم همه متوجه شدن که حالم دگرگون شده

واقعا دکتر عالی هست

میترسم باقانون جذب اون افکار منفی جذب بشن نمیشن؟؟

بابا این چرتو پرتارو یه عده استاد مستاد از خودشون در اوردن تا کاسبی کنن.قانون جذب اصلا چیز منطقی نیست.اگه به قانون جذب بود من الان ده ساله با روی خوش و امیوارانه و اینکه میگم اینماه دیگه حامله میشم چرا نشدم چرا جذب نشد .ما انسانیم انسان نماینده خدا روی زمینه خیلی کارا میتونه بکنه بعد بشینه بگه قانون جذب.

بله دقیقا😿😔وقتی هم میخام انجام ندم میترسم اتفاق بیوفته 

منم همینطور بودم صحبتای یه حاج آقا رو گوش دادم میگفت اول اینکه افراد وسواس اصلا عدس نخورن و ذکر لااله الا الله زیاد بگن به محض این افکار این ذکر رو بگو  بعد اینکه با تکیه به قدرت خدا از بین ببرش مثلا میگی فلان اتفاق می افته بگو هیچ قدرتی بالاتر از قدرت خدا نیس تا اون نخواد اتفاقی نمیوفته و اینکه استغفرالله خدا نشسته ببینه تو کدوم حرکت رو دوبار میزنی اگه سه بار زدی برات یه مشکلی درست کنه و از خدا کمک بخواه تا اومد حرکات وسواسی انجام بدی به خودت غلبه کن و انجام نده اولش اذیت میشی ولی بعدش راحت میشی 

به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم میگذرد
میدونم خودم وسواسی ام.میدونم واقعا دست خود ادم نیست ولی این مدلیشو ندیده بودم .باز من خیلی ریلکسم اگ ...

اخه من این فکرا میاد سراغم ک اگه اینکارو نکنم کسی رو که دوست دارمو از دست میدم و واقعا از تنهایی میترسم

من فکر میکنم خیلی زشتم مدارم از خودم ایراد میگیرم درحالی که همه بهم میگن خیلیم قشنگم مدام میگم وای چاقم شروع میکنم ب خوردن پرخوری عصبیم گرفتم

2706