2737
2734
عنوان

بچه ها واکسن کرونا کی به دستمون میرسه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 583 بازدید | 83 پست

خدا کنه بیاد واقعا دیگه خسته شدبم چقد نگران عزیزامون باشیم

تف تف تف                                                                                                                                                                                                               تف تو این زندگی فقط  داری میخونی دوتا تف هم شما بریز 🤮                                                                                                                                  عقدی بدبختم😭چیه خشکل بدبخت ندیدی؟؟ 🤬🤫🤐تیکر عروسیمه االبته اگه خدا بخادا😬👏                                                                  
خدا کنه بیاد واقعا دیگه خسته شدبم چقد نگران عزیزامون باشیم

دقیقا من نگران خودم نیستم

فقط نگران خانوادمم

در باور عشق و شناخت حقیقت آن مرد ممکن است فریب بخورد اما زن... زن حقیقت عشق را زود تشخیص میدهد، با حس نیرومند زنی👠 و اگر دبه درمی آورد از آن است که عشق هم برایش کافی نیست اون بیش از عشق میطلبد: جان تو را⚰️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعله ما پیر زن گروهیم... 

عزیزم😂💋

در باور عشق و شناخت حقیقت آن مرد ممکن است فریب بخورد اما زن... زن حقیقت عشق را زود تشخیص میدهد، با حس نیرومند زنی👠 و اگر دبه درمی آورد از آن است که عشق هم برایش کافی نیست اون بیش از عشق میطلبد: جان تو را⚰️
2728
من نگران هیچ کس نیستم.... 

/:

خب تو خبرا هست منم همینو میخام بپرسم

احتمالا واکسن آنفولانزا را خوندی

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
دقیقا من نگران خودم نیستم فقط نگران خانوادمم

😔😔😔خدا ازشون نگذره این ویروس انداختن جون ملت ای چینی ها اشغال با اون چشمای نخودیشون دست سازه ویروس خصال مغزشون ببرن خدا به کیا مغز میده

تف تف تف                                                                                                                                                                                                               تف تو این زندگی فقط  داری میخونی دوتا تف هم شما بریز 🤮                                                                                                                                  عقدی بدبختم😭چیه خشکل بدبخت ندیدی؟؟ 🤬🤫🤐تیکر عروسیمه االبته اگه خدا بخادا😬👏                                                                  
2738
احتمالا واکسن آنفولانزا را خوندی

ن گلم صفحه قبل اسکرین خبرو گذاشتم

آخه الان خبر خوندم ایران در حال خریده 18 مهر حسابشو صاف میکنه

اون واکسن انفولانزاس

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
😔😔😔خدا ازشون نگذره این ویروس انداختن جون ملت ای چینی ها اشغال با اون چشمای نخودیشون دست سازه ویرو ...

خودشون خوب شدن ما به روغن سوزی افتادیم:/

اون واکسن انفولانزاس

نه صفحه قبل اسکرینشو گذاشتم

من نگران هیچ کس نیستم.... 

منم

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
والا  حوصله ندارم سر قبر خالی گریه کنم....  ایشالا کسی نگیره از اطرافیانم گرفت خوب بشه ...

چقدر ریلکس😂🦋

2706