2726
عنوان

برا نوزاد چندتا پتو خریدین؟

273 بازدید | 31 پست

بجز پتوی کلاه دار و پتوی گلبافت ..پتو دیگم لازمه برا فصل گرما ؟؟؟

روزگار آنطور که میخواستم بامن مهربان نبود خدا هم ساکت تر از آن بود که تصور میکردم....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من که دوتا خریدم

متولد چ ماهیه بچت

روزگار آنطور که میخواستم بامن مهربان نبود خدا هم ساکت تر از آن بود که تصور میکردم....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

من یدونه گرفتم ولی دوتا دیگم براش کادو اومد ولی هنوزم استفاده نکردم

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نفسم ب نفست بنده اهورای مامان❤خدایا شکرت خانوادمون داره ۴تایی میشه🙏
من یدونه گرفتم ولی دوتا دیگم براش کادو اومد ولی هنوزم استفاده نکردم

متولد چ ماهییه بچت

نه  دیگه گرما نمیخاد پتو از همونا استفاده کن

خب مثلا وقتی تو تفریحی جای خوابش میبره چی

عزیزم دوتا کافیه. یکی برا خونه . 

یکیم داشتم که جا دست و پاهاش مثل قنداق دکمه و زیپ داشت برا بیرون البته استفاده نکردم چون اردیبهشت دنیا اومد 

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین

ی دورپیچ یکی واس توخونه

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم
2706