2726
عنوان

بیاین جاریم چیکار کرده😐

| مشاهده متن کامل بحث + 2141 بازدید | 117 پست
عزیزکم هیچوقت از کسی گله نکن که چرا به من نگفتی یا دعوتم نکردی اصلا به روی خودت نیار  واقعا ه ...

👌👌

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂
اخه دونفره نبود بیشعور میخاستیم تولد شوهرشو بگیریم تازه کادو هم گرفته بودیما😐

عزیزم اونجوری باهاش برخورد کن که باهات برخورد میکنه , شاید ازتون ناراحت باشه باید همه جوانبو در نظر گرفت

طبق قانون جذب در تاریخ 9/9/99 یه شغل عالی دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منکه کلا تولد خودم یا شوهرم هیچکس دعوت نمیکنم دو نفری بهتره.‌. فقط تولد بچه همه رو میگم.

حالا نمیدونم تولد شوهرشو بگیریم یا ن😐دو روز دیگه هست براش همه چی گرفته بودیم😐😐😐

به شوعرم بگم بنظرت اگه بگم با جاریم بد میشه‌

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂
عزیزم اونجوری باهاش برخورد کن که باهات برخورد میکنه , شاید ازتون ناراحت باشه باید همه جوانبو در نظر ...

بنظرت به شوهرم کارشو بگم؟؟ میگم اونا اینکارو کردن پس دلیل نمیبینم تولد بگیریم واسش

2728
حالا نمیدونم تولد شوهرشو بگیریم یا ن😐دو روز دیگه هست براش همه چی گرفته بودیم😐😐😐 به شوعرم بگم بن ...

شما  واسه برادرشوهرت تولد میگیرین؟؟

خدایا شکرت واسه داده ها و نداده هات❤

هی خواهر بیخیالش باو خواهرشوهر من تولد گرفته بود همه رو دعوت کرده بود حتی بعضیا از شهرستان اینا اومده بودن واس تولد بعد مارو دعوت نکرده بود بعدش فرداش پاشید واسمون چهارتا شیرینی خامه گذلشته بود توظرف اورده بود منم اصلا نگفتم ک چرا دعوت نکردیو اینا تازه شیرینی رو هم ک داد گفتم من ک شیرینی نمیخورم خودتم میدونی،حالا اگه داداشت خورد ک خورد نخورد مجبورم بریزم بره،

آرزو هاتو بغل کن تا خداهست زندگی هست💓  حواستان باشد !اینجا خیلی زود ، دیر می شود !جایی که همه چیز تاریخ مصرف دارد ؛حتی آدم ها ، حتی رابطه ها ...این روز ها کسی حال و حوصله ای برایِ غرور و قهرهایِ طولانی ندارد !باید مراعات کرد ، باید مراقب بود ، قبل از این که دیر شود !آدم هایِ خوبِ زندگی تان را سنجاق کنید به دایره ی اولویت و حواستان ،و روابط عاطفی و شخصی تان را لحظه ای به حالِ خود رها نکنید !به خاطرِ خودتان می گویم ...زمانه ی خوبی نیست !مبادا چشم باز کنید و ببینید ، همان کسی که تا دیروز برایتان جان می داد ؛غریبه ترین آدمِ دنیایتان شده !آدم هایِ امروز ، راحت عوض می شوند ،راحت تغییر مسیر می دهند ،و خیلی راحت ، فراموش می کنند !به آدم هایی که هنوز خوب مانده اند ؛نه بهانه ای برایِ تغییر بدهید ،نه فرصتی برایِ بد شدن !مراقبِ دلبستگی هایتان باشید ...
شپلق محکمتره😂😂😂

حالا ک دقت میکنم میبینم شپلق تیلی با مُسًما تره😂😂

آرزو هاتو بغل کن تا خداهست زندگی هست💓  حواستان باشد !اینجا خیلی زود ، دیر می شود !جایی که همه چیز تاریخ مصرف دارد ؛حتی آدم ها ، حتی رابطه ها ...این روز ها کسی حال و حوصله ای برایِ غرور و قهرهایِ طولانی ندارد !باید مراعات کرد ، باید مراقب بود ، قبل از این که دیر شود !آدم هایِ خوبِ زندگی تان را سنجاق کنید به دایره ی اولویت و حواستان ،و روابط عاطفی و شخصی تان را لحظه ای به حالِ خود رها نکنید !به خاطرِ خودتان می گویم ...زمانه ی خوبی نیست !مبادا چشم باز کنید و ببینید ، همان کسی که تا دیروز برایتان جان می داد ؛غریبه ترین آدمِ دنیایتان شده !آدم هایِ امروز ، راحت عوض می شوند ،راحت تغییر مسیر می دهند ،و خیلی راحت ، فراموش می کنند !به آدم هایی که هنوز خوب مانده اند ؛نه بهانه ای برایِ تغییر بدهید ،نه فرصتی برایِ بد شدن !مراقبِ دلبستگی هایتان باشید ...
شما  واسه برادرشوهرت تولد میگیرین؟؟

اره چون برادرشم واسه شوعرم میگیره 

بنظرت به شوهرم کارشو بگم؟؟ میگم اونا اینکارو کردن پس دلیل نمیبینم تولد بگیریم واسش

آره من بودم حتما میگفتم وقتی اون دوست داره راهشو جدا کنه چرا من براش جوش بزنم دیگه هم هیچیو به روش نیار تا فکر نکنه ناراحتت کرده 

طبق قانون جذب در تاریخ 9/9/99 یه شغل عالی دارم
ول کن بابا ککووووفت بده بهشون.

اخه رفتم ۱ملیون عکسشو زدم رو ورقه طلا 

اخ حیفف اون پولممم

2706