2733
2739
عنوان

تنبلی تخمدان

| مشاهده متن کامل بحث + 844 بازدید | 111 پست
پس. این آمپولا چیه که دکتر بهت میده  دکترتو عوض کن

خیر عمر معروفترینه 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ایشالا میشی عزیزم ❤

خدا از زبونت بشنوه گلم

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
پریودتون منظمه

بله 28 روزس

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2738
بله 28 روزس

شما وزنت کمه و خوبه

ولی عروس خاله ی من خیلی چاق بود و جای جالبش اونجا بود ک با ماه اول اقدام باردار شد😑🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

تازه زنداداش خودم قدش کوتاه و چاق بود درجا با یکبار رابطه ک از دستشون در رفته بود باردار شد ولی متاسفانه سقط شد

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
شما وزنت کمه و خوبه ولی عروس خاله ی من خیلی چاق بود و جای جالبش اونجا بود ک با ماه اول اقدام باردار ...

خدا بخان هر کاری ممکنه 

شما وزنت کمه و خوبه ولی عروس خاله ی من خیلی چاق بود و جای جالبش اونجا بود ک با ماه اول اقدام باردار ...

اره خیلیا چاقن ولی زودی باردار میشن...من لاغرم دارو لتروزول خوردم باردار نشدم این ماه لتروزول و آمپول زدم خدا کنه باردار شم...

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍
اره خیلیا چاقن ولی زودی باردار میشن...من لاغرم دارو لتروزول خوردم باردار نشدم این ماه لتروزول و آمپو ...

ان شاء الله 

ان شاء الله 

ممنون گلم ایشالله هممون باردار شیم...الان ۲۳ موعدمه هنوز زوده بی بی بزنم...۷ روز دیگه موعدمه..نشون نمیده اره ؟؟

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍
سلام اِ جدی تعجیل شده بود🌹🌹😂😂وای آجی نمیدونم یادم نی از صبح تا حالا از بس فک زدم یادم رفت چی نوش ...

اره همه چیو تعطیل میکنن من درمورد عقب افتادن پریم گفته بودم یادت اومد؟

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده♡  
اره همه چیو تعطیل میکنن من درمورد عقب افتادن پریم گفته بودم یادت اومد؟

اره یادمه ☺️☺️😘😂

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
2706