2726
عنوان

تنبلی تخمدان

| مشاهده متن کامل بحث + 844 بازدید | 111 پست
بعد از ۵ سال اقدام هنوز خبری نیس حتی پریودم نمیشم

من هرماه پریود میشم ولی خب عقب جلو میوفته چن روز

دکتر نرفتید؟ چی گفت؟ 

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشالا عزیزم...  منم اقدامم امیدوارم این ماه بیبیم مثبت شه

من تنبلی دارم پریودام مرتب مرتبه ۲۷ روزه تقریبا  الان ۷ روزه عقب انداختم دلدرد پریودم خیلی دارم دوروزه  با کمردرد اما نشدم فعلا😪

2728
من هرماه پریود میشم ولی خب عقب جلو میوفته چن روز دکتر نرفتید؟ چی گفت؟ 

میگه اگه تا قبل از ۲۳ سالگی باردار نشی یائسه میشی...فقط هم با آی وی اف...ک نه پولش هست و نه شرایطش

خدا هست🙂
بنظرتون با تنبلی تخمدان خفیف و اسپرم سالم یموقع بخوام آی وی اف کنم جواب میگیرم تا چندسال دیگه هرماه ...

نمیدونم عزیزم من زیاد درمورد ای وی اف اطلاعات ندارم 

ولی خب از یکی شنیدم ک گف اگه باردار نشدی ای وی اف کن 

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
به نظرم بایه دکتر دیگه مشورت کن اگه نیاز باشه دارو بده زودتر باردار شی طب سنتی و عطاری هارو هم فرام ...

چشم عزیزم ممنون از راهنماییات 

این ماه باردار نبودم حتمن یه دکتر دیگه میرم

من تنبلی دارم پریودام مرتب مرتبه ۲۷ روزه تقریبا  الان ۷ روزه عقب انداختم دلدرد پریودم خیلی دارم ...

خب بیبی نزدی؟ 

میگه اگه تا قبل از ۲۳ سالگی باردار نشی یائسه میشی...فقط هم با آی وی اف...ک نه پولش هست و نه شرایطش

الهی بگردم امیدوارم هرچه زودتر مشکلت حل شه و باردارشی

هزینه ای وی اف چقدره؟ 

فقط لاغری.شکم بدون.چربی .پیاده روی .مثل دوستم طبیعی باردار شد

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2706