2726
عنوان

عمه بیشعورم ببینین چی بهم گفته +اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 2656 بازدید | 81 پست

نمیخوای بذاری😑

سلام خدا جونم،روزمون رو با نام مقدس تو آغاز میکنیم تو آغاز وپایان هر چیزی هستی ،ای آرامش دهنده،ای تسکین دهنده،ای شفا دهنده،ای نجات دهنده، .........ب اندازه ی عظمت خودت  تورا ششششششکر وثنا وسپاس میگوییم🙏🙏  ای آرام جانم مردم کشورم وجهان هستی ات را از هر روحی ک آزارشان میدهد  ...روح ترس ،غم نگرانی ،اندوه ،ناامیدی، فقر،انتقام،شهوت وزنا ،ناکامی ، بیماری،غرور وتکبر ،،گناه، دروغ ،افسردگی ،ناسپاسی خشم عصبانیت و......رهایشان کن ونجاتشان ده...وقلبهایشان رامملو از عشق ونیکویی ومحببتت گردان ...ای لایتناهی     تو پادشاه زندگیمان باش وتنها خواست واراده ی تو در زندگیمان اجرا گردد..آمین🙏 آمین🙏 آمین🙏🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خاله های من همشون حسوددددن اصلا دوسشون ندارم

بیا حالا بگین عمه بده

اهاای بیاین ببین خاله هم بده

باز من خاله هم هستم وای خدا😂😂😂

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
باز خاله نسبت به عمه خیلی خوبه من خاله ام صاف و ساده اس ولی عمههه ... اوووووف 🤕🤕🤕

عمه مو کلا نمیبینم راحت😂 کلا از فامیل بیزارم بجز چندتاشون که خوبن بقیه شون فقط دنبال اینن پشت سر مردم حرف بزنن و از بدبختیشون ذوق کنن..

خدایا شکرت واسه داده ها و نداده هات❤
بیا حالا بگین عمه بده اهاای بیاین ببین خاله هم بده باز من خاله هم هستم وای خدا😂😂😂

عچب گیری کردی😅 ولی خب در کل بستگی به ادمش داره همه جا خوب و بد هست

خدایا شکرت واسه داده ها و نداده هات❤
عچب گیری کردی😅 ولی خب در کل بستگی به ادمش داره همه جا خوب و بد هست

اره والا😂

ولی من عاشقشونم اونا هم همین 😍

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
2706