2737
2734
عنوان

کی از کالری شمار استفاده میکنه؟؟؟

209 بازدید | 34 پست

کاری شمارتون چیه؟؟؟

جواب گرفتین ازش؟؟؟

دل من تنگ بلوریست که یک ماهی قرمز دارد🐟یک تلنگر که به این تنگ بلورین بخورد،میشکند⚡آبش از پنجره چشمانم میریزد🌧💧ماهی سینه ی من میمیرد🐟🧡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه هفتس با کرفس کالری شماری میکنم روزی بین ۷۰۰تا ۱۰۰۰کالری میخورم بدنم ک شل شده ولی نکشیدم ببینم وزن کم کردم یا نه

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2731
من ۱۴۰ کیلو بودم الان ۷۰ کیلوشدم🤣 اصلا اینا باورم نمیشه

تو چند وقت؟

روزی چند کالری میخوردی؟

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

من پارسال با مانکن 20 کیلو کم کردم 

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
من ۱۴۰ کیلو بودم الان ۷۰ کیلوشدم🤣 اصلا اینا باورم نمیشه

عالیه😍👍🏾

کالری شمارتون چی بود اسمش؟؟

دل من تنگ بلوریست که یک ماهی قرمز دارد🐟یک تلنگر که به این تنگ بلورین بخورد،میشکند⚡آبش از پنجره چشمانم میریزد🌧💧ماهی سینه ی من میمیرد🐟🧡
2738
من استفاده کردم 10 کیلو تو چند ماه کم کردم

عالیه👍🏾😍اسمش چی بود برنامه کالری شمارتون؟؟

عالیه😍👍🏾 کالری شمارتون چی بود اسمش؟؟

یاخداااا شوخی کردم..ندیدی خندیدم🤔🤔نوشتم بدون ورزش همش الکیه

بسان رود که در نشیب دره سر به سنگ ميزند رونده باش ... اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش.
من یه هفتس با کرفس کالری شماری میکنم روزی بین ۷۰۰تا ۱۰۰۰کالری میخورم بدنم ک شل شده ولی نکشیدم ببینم ...

منم چند با زیره دارم پیش میرم ببینم چی میشه

من 5 ماهه از مانکن استفاده میکنم. 13 کیلو کاهش داشتم. خیلی راضیم واقعا فشاری بهم نیومد. سبک زندگیمو ...

عالیه😍💪

تو چند وقت؟ روزی چند کالری میخوردی؟

عزیزم پیاممو کامل بخون..شوخی کردم و گفتم بدون ورزش نمیشه..همش الکیه

بسان رود که در نشیب دره سر به سنگ ميزند رونده باش ... اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش.
منم چند با زیره دارم پیش میرم ببینم چی میشه

روزانه چند کالری ؟

من 5 ماهه از مانکن استفاده میکنم. 13 کیلو کاهش داشتم. خیلی راضیم واقعا فشاری بهم نیومد. سبک زندگیمو ...

عزیزم از همون کالری که خودش بهت میده استفاده کردی؟

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
2706