2733
2734
عنوان

چرا خدا خوشیای زندگی رو برا من نمیخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 42 پست
عزیزم این حرف خیلی سطحی نگرانس حساب هر کس با خدا فرق داره و شب دراز و قلندر بیدار اینهمه بیماری و مش ...

نمیدونم من نمیگم قبول ندازم که این دنیا دارِ مکافاته و قطعا اگه بدی کنی تو این دنیا میبیتی اما بارها هم شنیدم هرکه در این بزم‌مقرب تر است...جام بلا بیشترش میدهند

من میذازم سختی هامو رو حساب امتحان‌...

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
منو که چلونده و له کرده مدل امتحان هم باید عادلانه باشه

درحد توانت هست که داری اینجوری امتحان میکنی..خدا بزرگترین و عادلترینه...شاید اگه جور دیکه ای امتحان شی زیرش واقعا کمرخم کنی...خدا کمک کنه به هممون ان شاءالله

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاملا غیر منطقی الان حتی غرب لامذهب هم قانون کارما که بازگشت اعمال در دنیاس رو کاملا پذیرفته و قبولش ...

کی میگه غرب لامذهبه؟!! این خودبرتر بینی ما تا کجا پیش میره؟!!! بقول دکتر حسابی مسلمان را در غرب و اسلام را در شرق دیدم!! اونا مسلمون واقعی هستن ک انقد دلای مهربونی دارن .. اسلام ک فقط خم و راست شدن سر سجاده و غذا نخوردن برا روزه داری نیس!! البته اگه نرفتید و فامیل نزدیکی ندارید بحثی ندارم .. حرفای دکتر حسابی رو بد نیس بخونید درین مورد 

با احترام🙏 لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏
2728
کی میگه غرب لامذهبه؟!! این خودبرتر بینی ما تا کجا پیش میره؟!!! بقول دکتر حسابی مسلمان را در غرب و اس ...

نه عزیزم اونا کارشون رو حساب و کتاب بیشتریه چون سیستم حسابرسی درستی دارن وگرنه از دزدیدن یه خودکار تو اداراتشونم نمیگیرن 

کی میگه غرب لامذهبه؟!! این خودبرتر بینی ما تا کجا پیش میره؟!!! بقول دکتر حسابی مسلمان را در غرب و اس ...

دکتر حسابی کیه دقیقا؟

دین شناسه ؟جامعه شناسه ؟ فیلسوفه؟

یا یه ادمیه که یه دونه مقاله معتبر ازش تو سایتای معتبر دنیا ثبت نشده و هیچ جا قبول ندارن؟

غربیا دلشون مهربونه؟اینقدر مهربونن که که بالاترین امار جرم و جنایت و تجاوز  رو دارن؟

چرا دینو تفسیر میکنید برا خودتون؟

پروردگارا نگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم  و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را  در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا خودت میدانی که من به جز تو کسی را ندارم  دستم را رها نکن پروردگارا کمکم کن تا شیعه شایسته علی بن ابی طالب(ع) باشم امیر بی ادعایی که میگریست و در  مسجد کوفه عاشقانه صدایت میرد که : مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْغَنِىُّ وَ اَنَا الْفَقيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الْفَقيرَ اِلا الْغَنِىُّ / مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْكَبيرُ وَ اَنَا الصَّغيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الصَّغيرَ اِلا الْكَبيرُ.
درحد توانت هست که داری اینجوری امتحان میکنی..خدا بزرگترین و عادلترینه...شاید اگه جور دیکه ای امتحان ...

تو نمیدونی چی بهم گذشته قضاوت میکنی تو نمیدونه چه بلاهایی سر من اومده...هیچ بلایی نیست که سرم نیومده باشه...همیشه به همه کمک کردم...همین حرفارو همیشه به همه میزدم...وقتی آدم بی‌خبره و سرش نیومده ازین حرفا میزنه

2738
عزیزم این حرف خیلی سطحی نگرانس حساب هر کس با خدا فرق داره و شب دراز و قلندر بیدار اینهمه بیماری و مش ...

یه دوستمو ۸ ساله میشناسم تو این مدت بقول خودش فقط عشقو حال میکنه.. سالی چند بار مسافرتو چنتا دوس پسرو همش بزن برقصو فلان ... 

نمیخواد بگید خوشیو تو دوس پس میبین؟!! من خوشی رو تو خوشحال بودن ادما میبینم ! اون اینجوری خوشه .. راضیه .. بقول خودش پیرم ک شدیم یه لقمه نونی پیدا میشه بخوریم

با احترام🙏 لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏

حالا بحث تاپیکت راجع به یه چیز دیگه بود

در مورد خوشبختی و اینام کتابای انگیزشی بخون

ک میگه هر کس ک شکرگزار باشد بیشتر به او نعمت داده میشود و هر کس ناسپاس باشد هرآنچه ک دارد را هم از دست میدهد

شاکر چیزایی باش ک داری

قلب سالم چشم و گوش سالم؛دست و پای سالم،خونواده ی خوب ،طبیعت و خیلی چیزای دیگه

کتاب بخون

خدایا لطفا صدای دلمو بشنو و به من و همسرم فرزندی سالم و صالح عطا کن 😔 سپاسگزارم خدایا...من دلم لک زده برای اینکه مادر بشم دلم لک زده برای اینکه دستای نرم کودکم رو لمس کنم دلم لک زده برای اینکه حمومش کنم،بوش کنم دلم میخواد حالا که تو زندگیم انقدر سختی کشیدم این یکی رو دیگه انقد سخت نگذرونمخدایا در اینکه منو به خواسته ام میرسونی شکی ندارم اما حساب قلب گنجشکیِ منو ک داری من همسرمو با انرژی مثبت و قانون جذب بدست آوردم؛مطمئنم که بچمو هم جذب میکنمپس خدایا از همین الآن شکرگزار لطفت هستم و خواهم بود😊خدایا ممنون و سپاسگزارم ک در پس هر سختی برایم شادی آوردی🤗خدایا ممنون و سپاسگزارم که به من زندگی سرشار از آرامش و همسری مهربان و باعاطفه عطا کردی😘خدایا ممنون و سپاسگزارم که همیشه با منی😍😊دوستت دارم خدا🌹🙌🙌😙😚😘😍🙌🙌🌹خدای خوبم ممنون که به من لیاقت مامان شدن دادی😍😍امروز ۳۰ بهمن ۹۹ تست بتای من مثبت شد😍😍امیدوارم تویی که نی نی میخوای همین ماه مثل من سورپرایز بشی 🙏👪 متاسفانه جنینمو بخاطر اختلال در رشد باید سقط کنم،۲۲ اردیبهشت پایان رویای من😢
درحد توانت هست که داری اینجوری امتحان میکنی..خدا بزرگترین و عادلترینه...شاید اگه جور دیکه ای امتحان ...

البته از دل رحمی و سادگی و‌خوشبینیم بود که میگم تقصیر خودمه ولی به بلایی سرم اومده که هیچ توجیه نداره

یه دوستمو ۸ ساله میشناسم تو این مدت بقول خودش فقط عشقو حال میکنه.. سالی چند بار مسافرتو چنتا دوس پسر ...

گفتم شب دارز است صبر داشته باش خوشی به عمری و با مغز سقوط کردن به لحظه ای فعلا خدا مهلتش داده که با مغز خورد زمین نگه من نفهمیدم

تو نمیدونی چی بهم گذشته قضاوت میکنی تو نمیدونه چه بلاهایی سر من اومده...هیچ بلایی نیست که سرم نیومده ...

من قضاوتت نکردم عزیزم من اصلا کی باشم‌که بخوام قضاوت کنم...چیزی که شنیدم اینه که خدا در حد توانت امتحانت میکنه...ان شاءالله خدا کمکت کنه و خیلییی زود رنگ ارامش و بیینی

2706