2726
فرستادیش باز دوباره بره؟

ن دیگه مجازی کردم کلا کرونا نبود گلم سرماخوردگی بود ک با شربت اموکسی کلاو حل شد ولی کلا ریسک بزرگیه مدرسه رفتن بچه هااا

انسان خوبی باش ولی وقتت را برای اثباتش ب دیگران تلف نکن😊
نمیدونم با خانواده شوهرم تو یه ساختمونیم .ماسکم میرنم وقتی میرم بیرون ولی خواه ناخواه با اونا در ارت ...

نگران‌نباش.اگرم کرونا باشه نترس اطرافیان‌من‌همشون توخونه خوبشدن انشاالله کرونا نیس من دخترم دو هفته پیش تب کرد گفتم‌کروناس بردم‌دکتر گف گلوش چرک‌داره چن روز تب داشت خوبشد.اخه هیچ‌جا نمیرم جز خونه مامانم‌اونم‌دوسه هفته یباد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نگران‌نباش.اگرم کرونا باشه نترس اطرافیان‌من‌همشون توخونه خوبشدن انشاالله کرونا نیس من دخترم دو هفته ...

منم همیشه رعایت میکنم اما خانواده شوهرم زیاد رعایت نمیکنن بخاطر همین میترسم ازشون گرفته باشم .ازین نفس تنگیه اعصابم خورد میشه و میترسم

حالا الان با یه شیرینی طبیعی بخور بعدا عسل بخر چون خود عسل بذای ریه و اینا خیلی خوبه

نه شیره انگور دارم نه عسل .قبلنا که کرونا نبود برای گلو درد عسل و ابلیمو میخوردم خیلی خوب بود اما الان ندارم تو خونه

پیاز تو آب بپز بعد آبشو بخور اینم عاااالیه 

برا تنگی نفسم جوشونده زیره تو طب اسلامی بهش میگن دارو  کمون که شفامارکت میفروشه یا دارو سعال تونستی بگیر بزار خونه هر وقت اینطوری شدی نترس همینارو بخور 

دارو امام کاظمم و جامع آویشن هم برای پیشگیری کرونا عالیه

توروخدا یکی بهم بگه خیلی نگرانم

اگه سرفت خشکه شاید باشه جوونی و سالم پس نترس منم گرفتم فقط سرفه داشتم الانم اگه خیلی نگرانی شربت دیفن یا گایول بخور بهمراه استامینوفن با کلی اب و ابمیوه و چای ولرم و سوپ و میوه و ویتامین نگرانم نباش

زندگیم دخترانم و همسر عزیزم😍
نه شیره انگور دارم نه عسل .قبلنا که کرونا نبود برای گلو درد عسل و ابلیمو میخوردم خیلی خوب بود اما ال ...

اشکالی نداره الان فقط استرس نداشته باش فردا همه ی این وسایلارو بخر خونه بذار حتی حالت خوبه هم همش لیمو عسل رو یه بار دوبار در روز بخور...اویشن رو یه روز در میون دم کن بخور خودش ضد انفولانزاست اب نمک همش قرقره کن ...هیچی نیست عزیزم.الهی همیشه سلامت باشی گلم

راستی اب هویج و اب سیب طبیعی هم خیلی عالیه اب بگیر همش بخور فقط چیزای گرم بخور کلا حتی اب خوردن هم سرد نخور کلا همه چیرو به دمای محیط برسون بخور یخچالی نخدر و اینکه الان اگه دارو داری یه استامنیوفن یه شربت سرفه یه سرماخوردگی بخور

نمیدونم با خانواده شوهرم تو یه ساختمونیم .ماسکم میرنم وقتی میرم بیرون ولی خواه ناخواه با اونا در ارت ...

دقیقا مثل من  خانواده شوهرمم اصلا رعایت نمیکنن الان دوروزه حال ندارم خدا نکنه کردنا باشه 

❤ امیرالمومنین علی؏ : تو مراقب آخرتت باش دنیا ذلیلانه پیش تو می‌آید❤