2733
2734

آویشن دم کن بخور...پونه دم کن بخور...همش اب نمک قرقره کن...یکم پولکی یکم پونه یکم شیرین بیان یکم دارچین و زنجبیل. و عناب رو اب جوش بریز بزار نیم ساعت دم بکشه بخور...همش بخور اکالیپتوس بده اگه سرما خوردگی یا هر چیری هم باشه خوب میشی...فقط استرس نداشنه باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم سلام نه بابا چرا همه چی رو میگید کرونا؟استرس هم داری؟اصلا کرونا هم باشه چی میخواد بشه فقط کافی ...

اره بابا .خود استرس اصن ایمنی بدنو میاره پایین

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2738

یه چیز دیگه ام اینکه اب داغ و لیمو تازه و عسل هم همش بخور برای تقویت ایمنی عالیه من خودم چندماه پیش حالم بدشد حس بویاییمم از دست دادم با استراحت و این چیزا خوب شدم فقط نباید استرس داشته باشی...همه چیم که کرونا نیست عزیزم

الان سرما بخوریم بخاطر احتیاط شکشون ب کرونا میره .بچم مریض شد دکتر گفت نذار بره مدرسه چون معلوم نیس ...

فرستادیش باز دوباره بره؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
ماسک میزدی؟ جایی رفتی که کرونایی بوده؟ صلوات فرستادم برات انشاالله کرونا نیس

نمیدونم با خانواده شوهرم تو یه ساختمونیم .ماسکم میرنم وقتی میرم بیرون ولی خواه ناخواه با اونا در ارتباطیم یعنی نمیذارن که نباشیم 

نمیدونم با خانواده شوهرم تو یه ساختمونیم .ماسکم میرنم وقتی میرم بیرون ولی خواه ناخواه با اونا در ارت ...

چیزی نیست عزیزم اونایی که نوشتم رو انجام بده حتی اگه یه درصدم باشی خوب میشی

یه چیز دیگه ام اینکه اب داغ و لیمو تازه و عسل هم همش بخور برای تقویت ایمنی عالیه من خودم چندماه پیش ...

راس میگه لیمو ترش با پوستش بجوی  و بخوری  عاااااالیه 

و همچنین با اب داغ و عسل و نمک دریا مخلوطش کن و بخور اینا یعنی خیللللللییی خوبن

یه چیز دیگه ام اینکه اب داغ و لیمو تازه و عسل هم همش بخور برای تقویت ایمنی عالیه من خودم چندماه پیش ...

نمیدونم دسته خودم نیس شوهرمم نیس خیلی استرس گرفتم بدنم داره میلرزه

2706