2733
2734
عنوان

داروی عطاری

567 بازدید | 17 پست

دوستان من میخام باردار شم رفتم دکتر برا تعیین جنسیت اصن دکتر حتی باهام حرف نزد فقط سه نوع قرص داد برا منو شوهرم...منم از اطلاعاتی ک از نی نی سایت گرفتم رفتم برا شوهرم از عطاری دارو اوردم مثل عسل و گرده گل و خرنوب و جینسینگ و فلفل سیاه و سیاه دونه و بذر کاسنی و میخک و همه رو با عسل قاطی کردم بهش دادم الان خیلی فلفلی شده ..خیلی نگرانم نکنه براش بد باشه کسی تجربه ای داره این خوشمزه اس ولی بدجور فلفلیه معده رو میسوزنه نزدیک سیصد تومن پام در اومد حیفم میاد بندازمش تروخدا اگه کسی تجربه داره بگه...

عزبزم چیزهای خیلی تند ضرره برای بدن خدای نکرده باعث تپس قلب میشه 

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سه سالگی دلبندم .......خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان (نی نی من داره لود میشه  � اینقد درصد دیگه مونده 🤭🤗😍❤💋💋💋 یه صلوات واسش میفرستی ) خدایا شکرت نینی منم دنیا اومد ..بعد از تحمل روزهای سخت از دست دادن جنین شش ماهه ام خداوند مهربان این دخترمو از گلهای بهشتی به اغوشم رسوند دوستای خوبم التماس دعا دارم از همه تون ❤😍❤❤ . تیکر به وقت یک سالگی   به زودی دخترم یکسالش تمام میشه روزهای سختی را گذروندم روزهای پرازاسترس و الرژی دخترم اما گذشت اللن دخترقشنگم روبروم خوابیده و هفته دیگه تولدشه من واقعا هنوزم باورندارم که این گل زیبا مال منه با تمام وجودم دوستش دارم بندبند دلم به خنده علیه اون وصله و نگاهش که دوتا تیلع مشکیه تو صورت سفیدش برق میزنه دخترزیبای من تولدت مبارک مامانی حتی اگه بمیرم رویای داشتن تو قشنگترین خاطره در اعماق قلب منه ممنون خداوند قادرو مهربان هستم 
عزبزم چیزهای خیلی تند ضرره برای بدن خدای نکرده باعث تپس قلب میشه 

یه قاشق چای خوری بیشتر نمیخوره بعدشم بهش کاسنی میدم ولی دیشب خیلی ترسیدم ..نمیدونی چکار کنم فلفلش کمتر بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه قاشق چای خوری بیشتر نمیخوره بعدشم بهش کاسنی میدم ولی دیشب خیلی ترسیدم ..نمیدونی چکار کنم فلفلش کم ...

کاسنی شنیدم خوبه ببین من خودم طبع گرمایی داشتم بعد از به ظربه روحی الان اصلا نمیتونم سمتشون برم خودشون دلیل به بالا رفتن فشار و تپش قلب میشن خیلی رو احتیاط باید مصرف بشه اگه دیدی یک ماه جواب نگرفتی ادامه نده سیاه دونه واسه کبد ضرره 

اون سوالتم نمیدونم یه مقدار عسل اضافع کن به همون یه قتشق چایخوری ساید بهتر شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سه سالگی دلبندم .......خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان (نی نی من داره لود میشه  � اینقد درصد دیگه مونده 🤭🤗😍❤💋💋💋 یه صلوات واسش میفرستی ) خدایا شکرت نینی منم دنیا اومد ..بعد از تحمل روزهای سخت از دست دادن جنین شش ماهه ام خداوند مهربان این دخترمو از گلهای بهشتی به اغوشم رسوند دوستای خوبم التماس دعا دارم از همه تون ❤😍❤❤ . تیکر به وقت یک سالگی   به زودی دخترم یکسالش تمام میشه روزهای سختی را گذروندم روزهای پرازاسترس و الرژی دخترم اما گذشت اللن دخترقشنگم روبروم خوابیده و هفته دیگه تولدشه من واقعا هنوزم باورندارم که این گل زیبا مال منه با تمام وجودم دوستش دارم بندبند دلم به خنده علیه اون وصله و نگاهش که دوتا تیلع مشکیه تو صورت سفیدش برق میزنه دخترزیبای من تولدت مبارک مامانی حتی اگه بمیرم رویای داشتن تو قشنگترین خاطره در اعماق قلب منه ممنون خداوند قادرو مهربان هستم 
2731

خرنوب رو گفتن از کنارشم رد نشید؛خوردنش باعث سکته میشه دور از جون

خدایا لطفا صدای دلمو بشنو و به من و همسرم فرزندی سالم و صالح عطا کن 😔 سپاسگزارم خدایا...من دلم لک زده برای اینکه مادر بشم دلم لک زده برای اینکه دستای نرم کودکم رو لمس کنم دلم لک زده برای اینکه حمومش کنم،بوش کنم دلم میخواد حالا که تو زندگیم انقدر سختی کشیدم این یکی رو دیگه انقد سخت نگذرونمخدایا در اینکه منو به خواسته ام میرسونی شکی ندارم اما حساب قلب گنجشکیِ منو ک داری من همسرمو با انرژی مثبت و قانون جذب بدست آوردم؛مطمئنم که بچمو هم جذب میکنمپس خدایا از همین الآن شکرگزار لطفت هستم و خواهم بود😊خدایا ممنون و سپاسگزارم ک در پس هر سختی برایم شادی آوردی🤗خدایا ممنون و سپاسگزارم که به من زندگی سرشار از آرامش و همسری مهربان و باعاطفه عطا کردی😘خدایا ممنون و سپاسگزارم که همیشه با منی😍😊دوستت دارم خدا🌹🙌🙌😙😚😘😍🙌🙌🌹خدای خوبم ممنون که به من لیاقت مامان شدن دادی😍😍امروز ۳۰ بهمن ۹۹ تست بتای من مثبت شد😍😍امیدوارم تویی که نی نی میخوای همین ماه مثل من سورپرایز بشی 🙏👪 متاسفانه جنینمو بخاطر اختلال در رشد باید سقط کنم،۲۲ اردیبهشت پایان رویای من😢

انشالله تو همین یه ماه جواب میگیری همه چی دست خداست 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاسنی شنیدم خوبه ببین من خودم طبع گرمایی داشتم بعد از به ظربه روحی الان اصلا نمیتونم سمتشون برم خودش ...

سیاه دانه برای کبد چرب بسیار مفیده و حتی توصیه شده مصرف بشه برای بیماران کبدی

همراه با عسل جویده بشه

خدایا لطفا صدای دلمو بشنو و به من و همسرم فرزندی سالم و صالح عطا کن 😔 سپاسگزارم خدایا...من دلم لک زده برای اینکه مادر بشم دلم لک زده برای اینکه دستای نرم کودکم رو لمس کنم دلم لک زده برای اینکه حمومش کنم،بوش کنم دلم میخواد حالا که تو زندگیم انقدر سختی کشیدم این یکی رو دیگه انقد سخت نگذرونمخدایا در اینکه منو به خواسته ام میرسونی شکی ندارم اما حساب قلب گنجشکیِ منو ک داری من همسرمو با انرژی مثبت و قانون جذب بدست آوردم؛مطمئنم که بچمو هم جذب میکنمپس خدایا از همین الآن شکرگزار لطفت هستم و خواهم بود😊خدایا ممنون و سپاسگزارم ک در پس هر سختی برایم شادی آوردی🤗خدایا ممنون و سپاسگزارم که به من زندگی سرشار از آرامش و همسری مهربان و باعاطفه عطا کردی😘خدایا ممنون و سپاسگزارم که همیشه با منی😍😊دوستت دارم خدا🌹🙌🙌😙😚😘😍🙌🙌🌹خدای خوبم ممنون که به من لیاقت مامان شدن دادی😍😍امروز ۳۰ بهمن ۹۹ تست بتای من مثبت شد😍😍امیدوارم تویی که نی نی میخوای همین ماه مثل من سورپرایز بشی 🙏👪 متاسفانه جنینمو بخاطر اختلال در رشد باید سقط کنم،۲۲ اردیبهشت پایان رویای من😢
2738
خرنوب رو گفتن از کنارشم رد نشید؛خوردنش باعث سکته میشه دور از جون

عزیزم من ب تجربه های خانمایی ک استفاده کرده بودن توجه کردم چون همه گفته بودن ک خوردیم و نیجه دیدیم واقعا ادم میمونه جی خوبه چی بده

به سردی و گرمی نیست بنده با یه رحم سرد در حال حاضر پسر باردارم. و اینقددیدم رحم سرد پسر باردار ‌شد دیگه یقین کردم ی سردی و گرمی نیس

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
به سردی و گرمی نیست بنده با یه رحم سرد در حال حاضر پسر باردارم. و اینقددیدم رحم سرد پسر باردار ‌شد د ...

دقیقا منم نینیمو از دست دادم شش ماه ولی دختر بود یعنی دیگه از بس گرمی خورده بودیم دهانم افت زده بود همه چی دست الله است تمام 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دقیقا منم نینیمو از دست دادم شش ماه ولی دختر بود یعنی دیگه از بس گرمی خورده بودیم دهانم افت زده بود ...

متاسفم. ان شاء الله که دوباره مادر بشی. منم الان بعد سه تا سقط باردارم... سخته ولی چه میشه کرد

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
متاسفم. ان شاء الله که دوباره مادر بشی. منم الان بعد سه تا سقط باردارم... سخته ولی چه میشه کرد

انشالله نینی نازمو سالم بغل میگیری گلم منم دعا کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706