2726
عنوان

بیاید براتون ناد علی بخونم

193 بازدید | 41 پست

به نیت همه ی اونایی که تو تاپیک میان یه ناد عالی میخونم

ان شاالله صبحتون روشن به نور پروردگار دلتون شاد کانون خانوادتون گرم و مشکلاتتون شکلات بشه واستون😍😍😍

دنیا هنوزم قشنگیاشو داره...😊

🌹

🚫کاربرمرد🚫خیلی مواظبم تو چ تاپیکایی حضور داشته باشم اگر در تاپیک غیرمرتبطی آنلاین بودم ممکنه حواسم نبوده باشه که محض اینکه مطلع بشم خارج میشم%👈در تاپیکهایی با مضامین مشاوره،سوالات حقوقی،سوال درباره ی قرص و داروها در خدمتم و اگر جایی ببینم که نظر و اطلاعات من بدرد کاربر میخوره دریغ نکرده و راهنمایی میکنم🌹توجه داشته باشید که این سایت محدودیت جنسی نداره شما در بدو ورود دو گزینه رو مشاهده میکنید۱مردهستین یا زن این یعنی هردو هم اقا و هم خانم میتونن حضور داشته باشن محتوای ۸۰ درصد از تاپیک هام ربطی به اسم سایت نداره و هم اقایون و هم خانما میتونن تبادل اطلاعات داشته باشند و استفاده ببرند🚫توجه داشته باشید هیچگونه درخواست دوستی پذیرفته نمیشود و سوالات شما صرفا در تاپیکاها پاسخ داده میشود 🚫   🚫هرگونه بی احترامی و فحاشیه بی دلیل و صرفا بخاطر فعالیت ما در سایت در صورتیکه سایت این اجازه رو به ما داده فورا گزارش داده میشود🚫   الحمدالله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته امیرالمومنین و اولاده المعصومین(ع)🍃   #ما_ملت_امام_حسینیم♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ی موقع بود بخدا هروقت ناد علی میخوندم رد خور نداشت

اصلا خودم تعجب میکردم

7مرتبه مبخوندم! اصلا معجزه را بجشم خودم میدیدم

بخدا راس میگم

ولی نمدونم چیشد....الان هرچی با التماس و گریه میخونم فایده نداره

ب نیت ازدواجم و کار پیدا کردنم بخون... روزایی سختی دارم میگذرونم

برای ازدواج خوب و خوشبختیم دعام میکنید؟ 

ان شاالله به برکت وقت اذان اونی که دلش نا شاده شاد بشه

اونی که بچه نداره دامنش سبز بشه

اونی که تنها و مجرده خدا یه همنشین خوب قسمتش کنه

خدایا به برکت اسم فاطمه زهرا کمک کن گناه نکنیم به مردامون چشم و دل پاک و به زنامون دامن پاک عطا کن

خدایا تو نجاتمون بده که اگه تو نجاتمون ندی ما هیچ کسی رو نداریم که کاری واسمون بکنه و چقدر ما ضرر میکنیم

ی موقع بود بخدا هروقت ناد علی میخوندم رد خور نداشت اصلا خودم تعجب میکردم 7مرتبه مبخوندم! اصلا معجز ...

منم الان 7 بار به نیت همتون میخونم

من که آبرویی ندارم اما امیدوارم به برکت ناد علی مشکل همتون حل بشه

2706