2737
2734

التماس میکنه انقدر التماس میکنه و خاهش که غلط کردمو من پشیمونمو تو زندگیتو پام گذاشته بودیو من تغییر کردمو بیا جبران میکنموووو

هیجکی مثل تو برام نشدو

از اینا

من اما سکوت

سین میکردم

و گفتم دیگه نمیخام ....

بی رحمم؟

برام دعا کنید یه پسرخوب و سالم بیاد تو زندگیم 🤍�

نه منطقی برخورد کردی

افرین

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
حق داری ناراحت شی اما کسی ک عاشقه عشق کورش میکنه اگر میتونی ببخشش

بخشیدم دیگه اعتماد ندارم بهش من خیلی زندگیمو گذاشتم پاش توف کرد رفت حالا برگشته که چی نمیخام

دوستت تورو به دوست پسرش فروخت بعد اومد التماست کرد هم ج ن س باز یعنی؟

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
دوستت تورو به دوست پسرش فروخت بعد اومد التماست کرد هم ج ن س باز یعنی؟

نه رفیقمههه میگه گه خوردم پسره ولش کرده

2706