2733
2734
ن خواهر این کارا هم کردم میگه من خرج خودمو نمیتونم بدم  

شوهر منم اول نمیخواست ی چیزی دوستم میگه هر موقع از شوهرت ی چیزی میخوای تو اوج رابطه جنسی ازش بخواه ن نمیگه من امتحان کردم قبول شدم خخخ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خخخخخ شما دیگه سی سال تحمل کردی بقیشم با پیچ گوشنی چیزی

باید بکوبن از نو بسازنش بد بختی  پیچ گوشتی هم چینی از اب درمیاد شانس نداریم کههههه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
شوهر منم اول نمیخواست ی چیزی دوستم میگه هر موقع از شوهرت ی چیزی میخوای تو اوج رابطه جنسی ازش بخواه ن ...

خواهر شوهر من از این مردا نیست اصلا حس نداره نمیشه 

در عالم بی وفا کسی خرم نیست   شادی و نشاط در بنی ادم نیست  آن کس که در این زمانه اورا غم نیست   یا ادم نیست  یا از این عالم نیست      خواهرای خوشکل التماس دعا   
2731
تجربه ثابت کرده هر وقت ارزوی مرگ‌کسی رو داشتی عمر نوح کرده   این فکرا رو بنداز دور ..دنبال یه ...

دقیقا ظالم سالم یه داماد داریم بچه هاش هر لحظه ارزوی مرگش رو میکنن روز به روز جوانتر میشه

دقیقا ظالم سالم یه داماد داریم بچه هاش هر لحظه ارزوی مرگش رو میکنن روز به روز جوانتر میشه

اره بخدا ..اینا تا همه رو عذاب ندن نکشن هیچیشون نمیشه 

《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》
2738

خلاصه کلام گلاره جون خودت عقل منطق داری بشین با خودت نقدو بررسی کن ببین بچه زندگیتو خوب میکنه بچه بیار رگ خوابشو نمیتونی پیدا کن همه سعی تلاشتو بکن اگر خدای نکرده ب بن بست خوردی خدای نکرده ک انشاالله شوهرت هدایت بشه ب راه راست بعد اونجا ی فکر اساسی ب حال خودت بکن هنوزم میگم طلاق نگیر خیلیا اول زندگیشون مشکل دارن ب مرور زمان خوب شدن 

اره بخدا ..اینا تا همه رو عذاب ندن نکشن هیچیشون نمیشه 

ما هم بی خیالی رو پیشه کنیم من که همش میگم خدایا صبرم بده زندگیمو میکنم بی خیال غصه 

خلاصه کلام گلاره جون خودت عقل منطق داری بشین با خودت نقدو بررسی کن ببین بچه زندگیتو خوب میکنه بچه بی ...

گلم من خودم میدونم خوب نمیشه ولی نمیتونم طلاق بگیرم خانوادم پشتم نیستن ولی حیلی بچه دوست دارم 

در عالم بی وفا کسی خرم نیست   شادی و نشاط در بنی ادم نیست  آن کس که در این زمانه اورا غم نیست   یا ادم نیست  یا از این عالم نیست      خواهرای خوشکل التماس دعا   

این شوهر ما مارو ک دیوونه کرده خودشم خورو پف میکنه الان من بدبخت تا الان بیدارم ناراحتی اعصابم گرفتم ۳ تا قرص خواب آور خوردم هنوز خوابم نبرده برم یکی دیگه بخورم بلکه خوابم ببره کمکم اعصابم بهم میریزه میرم تو خاب خفش میکن والا😡😡😡

گلم من خودم میدونم خوب نمیشه ولی نمیتونم طلاق بگیرم خانوادم پشتم نیستن ولی حیلی بچه دوست دارم 

پس هنوز زندگیتو دوست داری ی راهی پیدا کن  خدابزرگه سیصد بار سوره یاسین رو بخون درست میشه انشاالله

پس هنوز زندگیتو دوست داری ی راهی پیدا کن  خدابزرگه سیصد بار سوره یاسین رو بخون درست میشه انشاال ...

ممنونم گلم برام دعاکن

2706