2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الانم خرجمو نمیده

خواهر منم خرجم و نمیده کار نمیکنه من بدبختم سواد یادی ندارم وکاری بلد نیستم یه کارهای دستی بلدم تا نصفه شب کار میکنم میگیره ازم پولشو دیگه بیزتر شدم

در عالم بی وفا کسی خرم نیست   شادی و نشاط در بنی ادم نیست  آن کس که در این زمانه اورا غم نیست   یا ادم نیست  یا از این عالم نیست      خواهرای خوشکل التماس دعا   
شماالان به فکرخواهرشوهرمی که ناراحت میشه ازاین آرزوم🤔 مشکلموبلین توتاپیکام ببین حق دارم آرزوی م ...

نه این یه مثال بود 

دوست عزیز شما هرمشکلی هم داره اگر واقعا نمیتونی باهاش کنار بیای نفرین راهش نیست

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
2731
مشکلتون چیه

گلم سه ساله ازدواج کردم سر کار نمیره مشکل اعصاب داره ایتقدر دعوا کرده دیگه میترسم

در عالم بی وفا کسی خرم نیست   شادی و نشاط در بنی ادم نیست  آن کس که در این زمانه اورا غم نیست   یا ادم نیست  یا از این عالم نیست      خواهرای خوشکل التماس دعا   
ی چیزی بگم من ازدواج دوممه سه ساله ازدواج کرد شوهر اولم دوست نداشتم گرفتار این یزید شدم الانم تازه ی ...

من جداشدم الان دوباره ازدواج کردم طلاق که گرفتم پشتم هرحرف وحدیثی میگفتن هرچی که فقط لایق خودشون بودپشتم میگفتن منم به گوشم رسیدم رفتم به اونا که پشتم گفته بودن گفتم که به جای اینکه سرشون توزندگی من باشه تمرکزشونو بزارن توزندکی خودشون ببینن دخترای مجردشون چه کارا که نمیکنن  بشینن دختراشونو تربیت کنن به جای احرف مفت پشت من دربیارن اخه اونا دختر مجرد داشتن 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2738
کلاسرکارنمیره مگه میشه تواین گرونی حتمایه سره نمیره شغل ثابت نداره تن پروره نه؟؟

ن اصلا نمیره پدرشوهرم و پدرم خرجمونو میدن خودمم سب وروز کار میکنم تو خونه 

منم همینم. ولی دروهمسایه همه میگن زنش بده! چون من میگم طلاق

آدم باطلاقم کلی حرف وحدیث پشت سرش هست

بتیدخونوادت مثل کوه پشتت باشن که طلاق بگیری

متاسفانه من همچین پدرومادری ندارم که پشتم گرم باشه

اینقدر گریه کردم و غصه خوردم که دارم دیونه میشم

2706